Lindsay Lohan chodí s kamarátom. Kedysi sa vraj stretávali kvôli sexu

Americká herečka Lidsay Lohan chodí s bývalým hráčom amerického futbalu a šéfom spoločnosti Nordco Consulting Mattom Nordgrenom.

18.09.2013 15:00
Lindsay Lohan Foto: ,
Herečka Lindsay Lohan na archívnej snímke.
debata

Dvadsaťsedemročná herečka, ktorá v júli dokončila 90-dňovú odvykaciu liečbu, sa so svojím novým partnerom pozná už sedem rokov. „Je veľmi šťastná a odhodlaná ostať triezvou. On pije, avšak nie pred ňou, ani nezodpovedne. Je blízky celej jej rodine,“ povedal zdroj z okolia herečky v rozhovore pre magazín People.

Tridsaťročný rodák z Texasu sa v rozhovore pre denník New York Post vyjadril, že chce Lohanovú podporovať. „Teraz je úplne triezva. Je v skvelom prostredí, tvrdo pracuje a stretáva sa so správnymi ľuďmi,“ povedal.

V súvislosti s dvojicou, ktorá sa pozná už sedem rokov, sa však objavili aj správy o tom, že spoločný vzťah vedú s prestávkami dlhodobo. Nordgren vraj pri takmer každej Lohanovej návšteve v New Yorku strávil s ňou niekoľko nocí. Médiá z oboch strán Atlantiku špekulujú, či nebol pre Lohanovú kamarátom na sex, z ktorého sa napokon stal regulérny priateľ.

debata chyba
Viac na túto tému: #láska #sex #Lindsay Lohan #Matt Nordgren

+ Pripravte si bylinkový čaj a horúci kúpeľ, uvoľníte telo aj myseľ.
Spamätajte sa, potrebujete si nájsť...

+ Vyhnite sa preťaženiu, aby ste chránili telo. Rovnováha je kľúčová.
Nebojte sa požiadať o pomoc, aby ste...