Puskailer zaspieva na Dúhovom Pride. Gayov podporí aj s manželkou

Spevák Thomas Puskailer vystúpi na podujatí s názvom Dúhový Pride. Puskailer vystúpi 21. septembra v Bratislave na Hviezdoslavovom námestí a spolu s manželkou Abbie tak podporia podujatie, ktoré je venované neheterosexuálom.

21.09.2013 07:00
Puskailerovci Foto: ,
Manželia Puskailerovci na after party po premiére filmu Diana.
debata

„Teším sa z toho, že i na Slovensku takéto niečo prebieha. Minulý rok som podporil Prague Pride. Nie som žiadny aktivista, ale inak orientovaných ľudí beriem ako samozrejmosť našej spoločnosti. Rovnako ako ja, tak aj moja manželka Abbie, sme mali to šťastie, že sme sa narodili a vyrastali v spoločnosti, kde sa neriešilo slovo gay. Pre nás, keď už nič iné, gay naozaj znamená happy – šťastný a tak aj vnímame množstvo svojich výborných priateľov,“ prezradil spevák, ktorý odspieva aj skladby Make Believe a Som tvoj.

„Rozhodol som sa pre moju skladbu Make Believe, pretože má pre tento deň vlastne výstižný názov. Je to také splnenie sna všetkých ľudí s odlišnou orientáciou, že sa môžu slobodne zabávať v demokratickej, modernej spoločnosti. Nie všade na svete majú ľudia toto šťastie. A práve túto myšlienku by som rád podporil,“ dodal.

debata chyba
Viac na túto tému: #pride #Thomas Puskailer #Abbie

+ Udržiavajte sa hlavne bez únavy a stresu, je to pre vás dôležité.
Robte to čo milujete a čo vás baví, prospeje...

+ Ak vás niečo trápi, zájdite si radšej k lekárovi, nepodceňujte to.
Musíte mať dobré vysvetlenie na to, ak ste...