Ako prostitútka? Miley Cyrus spievala polonahá pred záplavou ľudí

Rozchod jej vrásky nerobí, ale možno práve pre svojho ex-priateľa sa Miley Cyrus snaží presvedčiť, že je sexi, divoká a má v paži.

22.09.2013 16:34
debata
Miley Cyrus a jej odvážny kostým na koncerte. Foto: SITA/AP, Powers Imagery
Miley Cyrus Miley Cyrus a jej odvážny kostým na koncerte.

Na hudobnom podujatí iHeart Radio Music Festival, ktoré sa počas víkendu konalo v Las Vegas, sa dvadsaťročná speváčka predviedla ako jedna z hviezd. A pozornosť upútala odvážnym odevom a provokatívnou šou.

Už počas nedávnych vyhlásení cien MTV Video Music Awards dokázala Cyrus rozvíriť hladinu svojím sexi tancom so spevákom Robinom Thickeom. Tentoraz bola bez neho, ale o to odvážnejšia.

Speváčka Miley Cyrus na titulnej strane...
Miley Cyrus a jej odvážny kostým na koncerte.
+4Speváčka Miley Cyrus a jej provokatívna...

Bývalá hviezda seriálu Hannah Montana si obliekla sieťované šaty s veľkými okami, pod ktorými mala len čierne nohavičky a na prsiach čierne nálepky. Takmer nahá hviezdička absolvovala takto vystrojená niekoľko čísel, nechýbali ani skladby Wrecking Ball a We can't stop. Objavili sa však komentáre, ktoré neboli veľmi priaznivé – niektorí kritici vyčítali speváčke, že vyzerá ako prostitútka.

Aj speváčka Britney Spears, ktorá prišla uviesť... Foto: SITA/AP, Powers Imagery
Britney Spears Aj speváčka Britney Spears, ktorá prišla uviesť vystúpenie Miley Cyrusovej, prekvapila odvážnymi šatami.

Za spomenutie stojí tiež, že Cyrus mala odvážnu „uvádzačku“. Tejto role sa zhostila speváčka Britney Spears, ktorá do Vegas priletela uviesť Cyrusovej šou. V šatách s hlbokým dekoltom, z ktorých jasne vykúkala čipkovaná bielizeň, tiež prekvapila. Nuž, zdá sa, že v hudobnej brandži sex predáva tak ako ešte nikdy.

debata chyba
Viac na túto tému: #nahá #Miley Cyrus #Britney Spears #odvážna #provokácia