Obávaný porotca X Factor nechce byť pri pôrode. To netreba vidieť, vraví

Britský hudobný magnát Simon Cowell prezradil, že nebude pri narodení svojho potomka, ktorého čaká s priateľkou Lauren Silvermanovou. Päťdesiattriročný Cowell to uviedol v rozhovore s Ryanom Seacrestom.

25.09.2013 14:13
Simon Cowell Foto: ,
Simon Cowell - porotca X Factor a producent.
debata

„Viem, že to znie hrozne, ale je to niečo také, ako keď nechcete ísť do reštaurácie, kým vám pripravujú jedlo. Myslím, že sú určité veci, ktoré by ste nemali vidieť a toto je jedna z nich. Budem veľmi blízko, ale nebudem priamo pri pôrode,“ uviedol Cowell, ktorý o svojom potomkovi hovorí ako o synovi.

„Skutočne som si nikdy nemyslel, že sa stanem otcom. Čiastočne to bolo tým, že som sa bál, s kým by som tie deti mal. Ale s Lauren vychádzame veľmi dobre a len čo som si zvykol na skutočnosť, že budeme mať dieťa, tak som si uvedomil, že to bude skvelé,“ vysvetlil magnát, ktorý ďalej tiež naznačil, že sa so Silverman plánuje aj oženiť. „Poviem to tak – neočakávam, že bude slobodnou matkou,“ dodal.

Cowell potvrdil, že čaká dieťa s Lauren Silverman pre BBC koncom augusta pred slávnostnou premiérou snímky This Is Us o chlapčenskej formácii One Direction.

„Som hrdý, že budem otcom. Je to niečo, o čom som predtým nerozmýšľal, ale teraz mám z toho dobrý pocit. Veci v mojom živote sa menia k lepšiemu. Lauren je veľmi výnimočná žena,“ vyhlásil vtedy Cowell, ktorý sa so Silvermanovou zblížil v čase, keď sa jej vzťah s manželom Andrewom Silvermanom, blízkym priateľom Cowella, rozpadal. Dvojica sa v súčasnosti rozvádza.

debata chyba
Viac na túto tému: #pôrod #Simon Cowell #potomok #Lauren Silvermann

+ Hoďte starosti za hlavu a uvoľnite svoju myseľ.
Prijatie finančnej rady od experta vám môže otvoriť oči....

+ Súťažný duch vás posunie ďalej, než ste si mysleli.
Finančná nezávislosť je na dosah, pokračujte v úsilí....