Takto žúruje Pippa! Teta britského princa prestrelila, čo povie dvor?

Pippa Middleton, sestra britskej vojvodkyne Catherine - manželky princa Williama, je miláčikom bulváru. Ale bohužiaľ, musí rátať aj s jeho negatívnymi stránkami.

02.10.2013 15:08
debata
Pippa Middleton s priateľom Nicom Jacksonom... Foto: Profimedia.sk
Pippa Middleton Pippa Middleton s priateľom Nicom Jacksonom cestou z víkendového žúru. Takto sestru vojvodkyne z Cambridge zachytili paparazzovia.

Počas víkendu sa celebrita, ktorú preslávil najmä sexi zadoček v družičkovských šatách na svadbe staršej sestry, objavila na veľkolepej párty. Išlo o oslavu v londýnskom klube Annabel, kam ju sprevádzal priateľ Nico Jackson.

Dvojica sa vraj skvelo zabávala a pôvabná Britka si pripíjala jedným pohárikom za ďalším. Nuž, ale práve to si vybralo svoju daň. Už cestou do taxíka bolo zrejmé, že Middletonovej forma sa nedá porovnávať s tou, s ktorou vyrážala na žúr.

Zakalený pohľad, privierajúce sa oči a k tomu snaha ukryť si tvár pred dotieravými bleskami hovorili jasnou rečou. Pippa sa skrátka „prippila“. Ktohovie, čo na fotografie povedali v kráľovskom paláci. Nuž, ale veď aj britský princ Harry nie je žiaden anjelik – možno by mohli s tridsaťročnou brunetkou vytvoriť žúrovací tandem.

debata chyba
Viac na túto tému: #alkohol #Pippa Middleton #priateľ #opitá #špička

+ Vyhnite sa preťaženiu, aby ste chránili telo. Rovnováha je kľúčová.
Nebojte sa požiadať o pomoc, aby ste...

+ Poškodené vlasy z morskej vody dokáže zachrániť iba kaderníčka.
Dobrá odpoveď vám pomôže pri pracovnom...