Nicole Scherzinger smoklí pred kamerami: Bol to pre mňa ťažký rok

07.10.2013 09:00
Nicole Scherzinger
Herečka a speváčka Nicole Scherzinger. Autor:

Speváčka Nicole Scherzinger bude pravdepodobne patriť k najuplakanejším porotkyniam na televíznej obrazovke.

V šou X Factor vo Veľkej Británii sa už rozcítila niekoľkokrát. Priznáva však, že dôvodom je aj ťažký rok, ktorý má za sebou.

„Po osobnej stránke to bol pre mňa skutočne tvrdý rok,“ priznala sa Scherzinger v televíznom rozhovore. „Nie som žiaden robot a nedokážem skrývať moje city,“ pokračovala bývalá líderka Pussycat Dolls.

„Vždy mi záležalo na tom, aby som bola profesionálka a sústredila sa na súťažiacich, nechcem pozornosť upierať k sebe. Lenže hudba je súčasť môjho život a hudba sa ma dotýka. Pri niektorých vystúpeniach som bola emotívnejšia. Aj preto, lebo som vo vnútri prežívala veci, ktoré ma bolia,“ prezradila príťažlivá rodáčka z Havaja.

Scherzinger sa v júli rozišla s jazdcom F1 Lewisom Hamiltonom. Ich rozchod však nebol prvý – dvojica sa s prestávkami rozchádza a schádza niekoľko rokov. Podľa priateľov z blízkeho okolia hviezdy je to však tentoraz už naozaj definitívny koniec vzťahu.

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Nicole Scherzinger #plač #emócia #ťažký rok
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Na zábave to nepreháňajte s alkoholom, mohli by ste mať veľké problémy.
Dbajte na úverové riziká,...

+ Rozdeľte prácu kolegom, inak sa budete stresovať a nič nezvládnete.
S partnerom budete mať...