Lindsay Lohan čelí žalobe za autonehodu z minulého roku

Americkú herečku a speváčku Lindsay Lohan zažaloval vodič nákladného auta, do ktorého narazila vlani v júni na diaľnici neďaleko kalifornského mesta Santa Monica.

25.10.2013 08:00
Lindsay Lohan Foto: ,
Herečka Lindsay Lohan.
debata

James Johnson chce od 27-ročnej rodáčky z New Yorku bližšie nešpecifikované odškodné za zranenia, ktoré pri nehode utrpel.

Nehoda sa stala 8. júna 2012 ráno, keď sa Lohan ponáhľala na nakrúcanie snímky Liz & Dick (2012), v ktorom stvárnila Elizabeth Taylor. Johnson vtedy pre portál TMZ.com povedal, že nehodu zavinila herečka, ktorá šla príliš rýchlo a zozadu doňho narazila. Podľa jeho slov šlo za herečkiným autom ešte jedno vozidlo, ku ktorému Lohan po nehode šla. Jeho vodič spolu s herečkiným asistentom, ktorý sa viezol s Lohan, prišli za ním. "Videl som, ako jej asistent niečo schoval do ružovej tašky a prikryl to oblečením.

Potom aj spolu so šoférom toho druhého auta ku mne prišiel a snažili sa mi dať peniaze, aby som o tej nehode nikomu nič nepovedal. Tvrdili, že je to nejaká slávna osoba a nechce, aby sa to dostalo do médií. Ja som však už predtým zavolal políciu, pretože sa snažili utiecť z miesta nehody. Nakoniec mi ešte povedali, aby som pred policajtmi tú ružovú tašku nespomínal," uviedol vtedy. Lohan pri tejto nehode porušila dopravné predpisy, klamala a zatajovala informácie polícii, čím porušila podmienečný trest v prípade krádeže náhrdelníka z roku 2011. Súd ju za to poslal na odvykaciu liečbu, ktorú ukončila tento rok v júli.

debata chyba
Viac na túto tému: #Lindsay Lohan #žaloba

+ Berte všetko pozitívne a snažte sa hlavne smiať, uvidíte ako vám to zlepší deň.
S peniazmi nebudete mať žiaden...

+ Vaša cieľavedomosť vás môže dostať ďaleko, treba však vedieť kedy ju využiť.
Veľa ste pracovali, aby ste mali...