Škandály aj prerušené koncerty - Bieber na turné nerozdáva len radosť

Populárneho kanadského speváka Justina Biebera sprevádza na turné po Latinskej Amerike smola.

13.11.2013 10:00
Justin Bieber Foto: ,
Spevák Justin Bieber počas jedného z koncertov v Latinskej Amerike.
debata

Už druhýkrát totiž musel predčasne odísť zo scény, vraj kvôli otrave z jedla. Bieber sa v nedeľu ospravedlňoval v argentínskej metropole Buenos Aires na štadióne River Plate davu fanúšikov, ktorí za lístok zaplatili v prepočte bezmála 250 eur, aby mohli svoj idol vidieť a počuť na vlastné oči a uši.

„Necítim sa veľmi dobre, myslím, že mi chýba energia,“ povedal Bieber davu fanúšikov spolu s výhovorkami a vzdušnými bozkami, keď so zvesenou hlavou odchádzal zo scény. Neskôr zverejnil na Twitteri fotografiu, na ktorej je zachytený ako vnútrožilovo prijíma tekutiny.

Na spevákovu obranu sa vyjadril jeho manažér Scooter Braun, ktorý podľa agentúry AP poprel, že Bieberovmu odchodu zo scény predchádzal „divoký víkend“. Tvrdil tiež, že otrava z jedla bola taká hrozná, že pred nedeľnejšou šou musel spevák stráviť osem hodín na infúziách. Doktori vraj radili koncert úplne zrušiť, ale hviezda nechcela zarmútiť svoje fanúšičky.

Šou sa mala začať už o 19:30 miestneho času, ale Bieber sa až o desiatej večer cítil dostatočne dobre na to, aby vyšiel na scénu. Spievať vydržal „skoro hodinu“, kým to vzdal. Podľa manažéra mal vraj jeho zverenec za sebou „strašnú noc“, ale „zvládol to ako chlap“, a „čoskoro bude zase späť!“.

Devätnásťročný spevák odkráčal zo scény predčasne aj v Brazílii. Koncert ukončil krátko po tom, čo po ňom niekto hodil plastovú fľašu. Rozruch v bulvárnej tlači tiež narobila videonahrávka speváka počas spánku, ktorá údajne vznikla v brazílskom nevestinci – neskôr sa objavili informácie, ktoré dodávali udalostiam novú tvár. Každopádne ale Bieber stihol krajinu opustiť skôr, než polícia uzavrela vyšetrovanie kvôli graffiti, ktoré nastriekal na steny hotela v Riu de Janeiro.

Aj v Argentíne turné pokračovalo pekne divoko: miestne fanúšičky s takou vehemenciou obliehali hotel, v ktorom bol ich idol ubytovaný, že vedenie podniku prinútilo Biebera, aby sa presťahoval. O deň neskôr v nočnom klube vzbĺkol konflikt medzi spevákovými strážcami a jedným paparazzi, ktorý sa snažil zistiť, koho asi Bieberovi bodyguardi „pašujú“ v čiernej prikrývke do jednej z dvoch dodávok plných mladých dievčat.

debata chyba
Viac na túto tému: #Justin Bieber #koncerty #Latinská Amerika #škandály na turné

+ Nezabúdajte na hydratáciu, vaše telo ju nevyhnutne potrebuje.
Dôležité rozhodnutia prinesú očakávané zisky....

+ Nájdite čas na relax, zmierni to stres.
Úspech v podnikaní je blízko, verte svojim schopnostiam....