Jennifer Hudson má hviezdu na Chodníku slávy, plakala pri nej

Americká herečka a speváčka Jennifer Hudson má hviezdu na hollywoodskom Chodníku slávy.

14.11.2013 14:03
Jennifer Hudson Foto: ,
Herečka Jennifer Hudson pózuje pri svojej hviezde na hollywoodskom Chodníku slávy.

Na odhalení hviezdy s číslom 2 512 sprevádzali 32-ročnú rodáčku z Chicaga manžel David Otunga a štvorročný syn David Jr.

Hudobný producent a manažér Clive Davis na slávnosti vyzdvihol úspechy, ktoré dosiahla za uplynulých 10 rokov v Hollywoode a zároveň ju prirovnal k dvom legendárnym speváčkam.

Speváčka a herečka Jennifer Hudson s manželom... Foto: SITA/AP, Richard Shotwell
Jennifer Hudson Speváčka a herečka Jennifer Hudson s manželom Davidom Danielom Otunga, a synom Danielom Otunga.

„Nepodpísal som s ňou hneď zmluvu, ale keď som ju videl, keď som videl jej kamerové skúšky pre Dreamgirls, uvedomil som si, že je naozaj jedinečná, rodená umelkyňa, ktorej kariéra bude úžasná. Potom som s ňou tú zmluvu podpísal. Ohromil ma jej herecký rozsah, bola úžasná… a ten hlas. Mal som tú česť pracovať s dvoma z najlepších hlasov v dejinách, Arethou Franklinovou a Whitney Houstonovou. Nikdy som si nemyslel, že by som mohol počuť ďalší hlas, ktorý by sa im mohol vyrovnať a predsa sa to stalo. Mal som z nej doslova zimomriavky,“ vyjadril sa.

Dojatá herečka a speváčka sa len s problémami bránila slzám, poďakovala Bohu za svoje úspechy a tiež vyjadrila vďaku fanúšikom za podporu. „Vedela som, že ma to dojme a som si istá, že moja mama teraz v nebi vraví, ‚Jenny prestaň plakať‘, ale teraz je čas plakať mami,“ povedala s úsmevom a pozrela do neba.

Neskôr sa o svoje nadšenie podelila aj s fanúšikmi a fanúšičkami na sociálnej a mikroblogovacej sieti Twitter, kde napísala: „Práve som dostala hviezdu na Chodníku slávy!! Taká pocta.“ a prostredníctvom Instagramu pridala fotografiu zo slávnosti, na ktorej pózuje s plaketou pri svojej hviezde.

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
debata chyba
Viac na túto tému: #Chodník slávy #hviezda #Jennifer Hudson

+ Vaša bolesť je čím ďalej tým horšia, riešte to skôr než bude neskoro.
Skontrolujte si ešte raz svoje podmienky v...

+ Oddychujte, nepremáhajte sa, vaše telo a myseľ potrebujú relax.
Nepreháňajte to s prácou, je na vás vidieť...