Chris Brown sa bude učiť zvládať hnev ďalšie tri mesiace

Americký spevák Chris Brown podstúpi trojmesačné liečenie, na ktorom sa bude učiť zvládať hnev.

21.11.2013 17:27
Chris Brown Foto: ,
Spevák Chris Brown na súdnom pojednávaní.
debata

Rozhodol o tom súd po tom, ako 24-ročného búrliváka zhruba pred dvoma týždňami vyhodili z liečebne v Malibu, pretože hodil kameň do okna auta vlastnej matky. Do zariadenia dobrovoľne nastúpil po napadnutí istého Isaaca Adamsa Parkera z konca októbra.

K incidentu došlo pred hotelom vo Washingtone, keď sa spevák fotil s fanúšičkami. Do záberu sa votrel 20-ročný Parker, čo ho podráždilo. „Nesúhlasím s týmito homosexuálnymi hlúposťami, páči sa mi však box,“ povedal Brown a zlomil Parkerovi nos.

Následne ho spolu s jeho bodyguardom Christopherom Hollosym zatkla polícia, oboch však na druhý deň z väzby prepustili bez zaplatenia kaucie a so zákazom priblížiť sa k obeti napadnutia na vzdialenosť 100 yardov (približne 91,5 metra, pozn. SITA). Súd totiž rozhodol, že šlo iba o priestupok a nie trestný čin.

Vzápätí po incidente sa však otvorila otázka týkajúca sa Brownovho podmienečného trestu za útok na speváčku Rihannu z roku 2009. Či došlo k porušeniu podmienky, prešetria špecializované orgány, ktoré následne rozhodnú o jej prípadnom zrušení. V najhoršom prípade hrozia Brownovi štyri roky väzenia. V súvislosti s týmto prípadom mu súd nariadil aj verejnoprospeš­né práce.

debata chyba
Viac na túto tému: #Chris Brown #podmienka #kurz #zvládanie hnevu
Flowers

+ Pozor na kvetinovú výzdobu v byte, ak ste alergik kýchaniu sa nevyhnete.
Musíte sa uskromniť a vyhýbať sa tento...

+ Vypadávanie vlasov a lámanie nechtov vyriešite chýbajúcimi vitamínmi.
Závidíte bohatým, naučte sa žiť...