Nakrúcanie Rýchlo a zbesilo 7 bude pokračovať

Režisér pripravovanej snímky Rýchlo a zbesilo 7 James Wan potvrdil, že nakrúcanie filmu bude pokračovať aj napriek tragickému úmrtiu Paula Walkera, ktorý stvárňoval jednu z hlavných postáv.

08.12.2013 17:00
Paul Walker Foto: ,
Herec Paul Walker zomrel vo veku 40 rokov pri automobilovej nehode.
debata

Uviedol to pre portál TMZ.com po tom, čo sa predstavitelia spoločnosti Universal Pictures rozhodli na dobu neurčitú produkciu akčného filmu prerušiť. „Vôbec neuvažujeme o tom, že by sme tento projekt nedokončili,“ vyhlásil Wan. Podobne sa pre magazín Us Weekly vyjadril aj nemenovaný zdroj z okolia produkcie snímky. „Pokračovať sa bude bezo zmeny, ľudia sa tým naďalej zaoberajú. Štúdia sa snažia spraviť správnu vec, no zároveň aj udržať túto sériu nažive,“ uviedol.

Štyridsaťročný Paul Walker, ktorý minulý týždeň v sobotu zahynul pri autonehode v kalifornskej Valencii, sa mal vraj spolu s hereckými kolegami v nedeľu vrátiť na pľac v Atlante. Ako na svojej webovej stránke uviedol magazín The Hollywood Reporter, veľká časť snímky je už nakrútená, na január ale bolo naplánované filmovanie dodatočných scén v Abú Zabí. Produkcia filmu mala niekoľkodňovú prestávku, aby mohli herci i štáb s rodinami osláviť Deň vďakyvzdania. Premiéra snímky bola pôvodne naplánovaná na júl 2014.

Paul Walker sa do povedomia divákov po prvý raz výraznejšie zapísal snímkou Varsity Blues z roku 1999. Už o dva roky neskôr si zahral aj v prvej časti spomínanej série Rýchlo a zbesilo. Úlohu Briana O'Connera si následne zopakoval aj v ďalších štyroch filmoch (2003, 2009, 2011, 2013). Diváci ho môžu poznať aj zo snímok ako Prúd času (2003), Do hlbiny (2005), 8 statočných (2006), Zbesilý útek (2006), Zabite Bobbyho! (2007), Rozsudok smrti (2008), Gangstri (2010) či Pawn Shop Chronicles (2013). V súčasnosti čakajú na uvedenie do kín dva filmy, v ktorých si Walker zahral – dráma Hours a akčné krimi Brick Mansions.

debata chyba
Viac na túto tému: #Paul Walker #pokračovanie #Rýchlo a zbesilo

+ Skončite s návštevami solária, je slniečko za chvíľu je čas na pobyt pri vode.
Vytváranie...

+ Deň stvorený na očistu vášho tela, zvýšte príjem tekutín a nejedzte.
Navštívite služby maséra a nebojte sa...