Desivý zážitok! Leonarda DiCapria takmer zožral žralok

Americký herec Leonardo DiCaprio prezradil, že v roku 2006 prežil nebezpečné stretnutie so žralokom bielym (Carcharodon carcharias), ktorý polovicou tela uviazol s hercom v klietke.

08.01.2014 12:01
Leonardo DiCaprio Foto: ,
Herec Leonardo DiCaprio.
debata

Tridsaťdeväťročný herec o tomto zážitku porozprával v utorok v talkšou Ellen DeGeneres. „Veľmi som sa bál žralokov a v roku 2006, keď som nakrúcal film Krvavý diamant, som sa ocitol v klietke s obrovským žralokom bielym, čo bolo hrôzostrašné,“ prezradil známej moderátorke.

„Kus tuniaka sa nejako zasekol na vrchu klietky a ten žralok vyskočil, snažil sa doň zahryznúť, pričom sa dostal ku mne do klietky. Polovicou tela bol vnútri, ja som ležal na dne klietky, pričom som bol od neho asi pol metra, ale prežil som to. Organizátori tej expedície mi potom povedali, že za tridsať rokov sa im takýto prípad nestal,“ uviedol DiCaprio, ktorý sa za žralokmi potápal v rámci projektu na ich ochranu.

„Už si to nechcem nikdy zopakovať, ale taktiež nechcem znevažovať prácu týchto organizácií, pretože robia úžasnú vec. Bolo to ale neuveriteľne hrôzostrašné,“ do­dal.

debata chyba
Viac na túto tému: #Leonardo DiCaprio #žralok #zážitok #hrôza

+ Neurobte nič, čím by ste ohrozili zdravie svojich blízkych a tiež sebe.
Pracovné vzťahy budú ako na hojdačke,...

+ Sledujte svoje zdravie, aby ste predchádzali problémom. Prevencia je dôležitá.
Vyjednávajte lepšie podmienky,...