Pre rolu schudol na 64 kíl! Bolo to utrpenie, vyhlásil McConaughey

Americký herec Matthew McConaughey, ktorý musel výrazne schudnúť pre úlohu vo filme Klub poslednej nádeje (2013), prehovoril o tom, ako tento krok ovplyvnil jeho život.

02.02.2014 14:01
Matthew McConaughey Foto: ,
Herec Matthew McConaughey získal cenu Hollywood Award pre najlepšieho herca.
debata

„Prvý raz, keď som sa zbadal na obrazovke, som si pomyslel, že vyzerám ako plaz. Bol to prvotný šok, no pre film som bol ochotný to hodiť za hlavu. Moja rodina videla ako chudnem zo dňa na deň, takže neboli až takí zaskočení, no keď sa pozriem späť, myslím, že to zrejme nebolo najjednoduchšie ani pre nich,“ uviedol McConaughey, ktorý zhodil približne 36 kíl, pre britský denník The Sun.

Herec tiež dodal, že rodina mu pri celom procese chudnutia bola veľmi nápomocná, aj keď vraj v tom čase fyzicky nepriťahoval manželku. „Bolo to nepríjemné, nebudem vám klamať. Celá tá diéta bola naozaj náročná. Strácal som 7 libier (v prepočte približne 3 kilogramy) týždenne. Dal som si diétnu kolu, na raňajky dve vaječné bielka, kúsok kurčaťa, potom ďalšiu diétnu kolu. Bolo to drsné. Schudol som na 143 libier (v prepočte približne 64 kilogramov) a bol som stále hladný a podráždený. Moje telo pripomínalo telo vtáčaťa, ktoré otvára zobák a kričí ‚Nakŕmte ma, nakŕmte ma‘ a vtedy si uvedomíte, že vás mama nepríde nakŕmiť. Je to ťažké,“ povedal predstaviteľ Rona Woodruffa zo spomínanej snímky.

debata chyba
Viac na túto tému: #chudnutie #Telo #Matthew McConaughey

+ Menej mäsa a viac zeleniny, to je liek na zdravotné ťažkosti, ktoré máte.
Na prácu v zahraničí nehovorte...

+ Nehľadajte argumenty ako to nejde urobiť, budete len na smiech.
Neobávajte sa vypýtať si zľavu ak na ňu máte...