Pitva Philipa Seymoura Hoffmana zatiaľ neodhalila príčinu smrti

Predbežné výsledky pitvy zosnulého herca Philipa Seymoura Hoffmana zatiaľ neodhalili príčinu jeho smrti.

07.02.2014 11:06
Phillip Seymour Hoffman Foto: ,
Herec Phillip Seymour Hoffman pózuje na filmovom festivale Sundance Film Festival.
debata

Na presné určenie toho, na čo držiteľ Oscara zomrel, vraj treba spraviť ešte niekoľko ďalších testov. Podľa Julie Bolcer, hovorkyne kancelárie súdneho lekára, nebol zatiaľ stanovený dátum, do ktorého by mali uzavrieť výsledky pitvy.

Bolcer ďalej neuviedla žiadne informácie týkajúce sa plánovaných testov. Keďže však telo 46-ročného herca objavili s ihlou zapichnutou v ruke a následne u neho našli aj 65 malých balení heroínu a ďalších päť prázdnych obálok, dá sa predpokladať, že bude treba spraviť toxikologické testy a dôkladnú analýzu tkanív. Súkromná rozlúčka s hercom v kruhu rodiny sa uskutoční v piatok 7. februára.

Telo držiteľa Oscara našiel 2. februára približne o 11:30 miestneho času (17:30 SEČ) v jeho byte na newyorskom Manhattane scenárista David Katz, ktorý následne zavolal záchranku. Herec údajne ležal na dlážke v kúpeľni, pričom v ruke mal zapichnutú ihlu. Hoffman pritom vlani v máji absolvoval liečenie, na ktoré sa rozhodol nastúpiť po tom, ako jeho závislosť od liekov na predpis prerástla až k užívaniu heroínu. S drogami mal problémy aj v minulosti, no závislosti sa dokázal zbaviť.

debata chyba
Viac na túto tému: #pitva #Philip Seymour Hoffman #príčina smrti

+ Podporíte partnerku so zmenou váhy a pridáte sa k spoločnému cvičeniu.
Včasné splácanie...

+ Malé úpravy pracovného prostredia môžu veľmi zlepšiť vaše držanie tela.
Prestaňte uvažovať o nereálnych...