Cumberbatch prisľúbil aj ďalšieho Sherlocka. Čo je podmienka?

Britský herec Benedict Cumberbatch chce pokračovať v úlohe Sherlocka dovtedy, kým sa jeho postava bude vyvíjať. Vyjadril sa tak pre denník USA Today.

07.02.2014 12:10
Benedict Cumberbatch Foto: ,
Herec Benedict Cumberbatch.
debata

„Budem v tom pokračovať tak dlho, kým Sherlock bude rásť, tak dlho ako budem cítiť, že sa vyvíja, tak dlho, kým bude pre nás výzvou a kým budeme verní pôvodným príbehom,“ prezradil 37-ročný herec, ktorý tiež priznal, že úloha v seriáli Sherlock (2010) mu priniesla množstvo zaujímavých kariérnych príležitostí.

„Šou toho spravila veľa. Nepovedal by som, že mi zmenila život, pretože v rovnakom čase prišla aj iná obrovská príležitosť. Bola to akási dokonalá búrka všetkých médií, ktoré prišli v rovnakom čase, televízia, film a divadlo, ba aj rádio,“ dodal Cumberbatch.

Tvorcovia Mark Gatiss a Steven Moffat v súčasnosti pripravujú štvrtú a piatu sezónu Sherlocka. Dátum premiéry síce zatiaľ nie je známy, ubezpečili však, že štvrtú sezónu uvedú tak rýchlo, ako to bude možné. Tretia séria sa pritom na televízne obrazovky dostala začiatkom roka po dvojročnej prestávke.

debata chyba
Viac na túto tému: #Benedict Cumberbatch #vývoj #pokračovanie #Sherlock

+ Presladené nápoje vám zaručia vyššiu váhu a pokazené zuby.
Nezhody v zamestnaní nechajte tak, neurýchľujte...

+ Nemali by ste odkladať očkovanie, inak hrozia vážne ochorenia v cudzine.
Riskovanie s hazardom vás...