Čo to vystrája? Herec utiekol z tlačovky, fotil sa s vreckom na hlave

Americký herec Shia LaBeouf odišiel z tlačovej konferencie k dvojdielnemu filmu Nymfomanka (2013) na medzinárodnom filmovom festivale v Berlíne.

10.02.2014 16:19
debata
Herec Shia LaBeouf sa objavil na červenom... Foto: Reuters, TOBIAS SCHWARZ
Shia LaBeouf Herec Shia LaBeouf sa objavil na červenom koberci s papierovým vreckom na hlave. Napísané na ňom bolo "Už nie som viac slávny".

Dvadsaťsedemročný rodák z Los Angeles sa zdržal iba približne 10 minút, pričom kolegov a novinárov opustil po otázke týkajúcej sa erotických scén. „Keď čajky sledujú rybársku loď, očakávajú, že do mora hodia sardinky,“ rozlúčil sa citovaním futbalového búrliváka Erica Cantonu, ktorý týmito slovami reagoval na incident z roku 1995, keď počas zápasu kopol diváka. LaBeoufov kolega Christian Slater vzápätí zažartoval, že scenár snímky je plný sardiniek.

LaBeoufove výstrelky navyše pokračovali aj na festivalovej premiére filmu, kde sa na červenom koberci objavil s papierovým vreckom na hlave, na ktorom mal napísané: „Už nie som slávny.“ Tento výrok pritom od 13. januára denne zverejňuje na sociálnej a mikroblogovacej sieti Twitter.

Hercovo zvláštne správanie v Berlíne sa vraj začalo, keď sa ho v hoteli snažili odfotiť traja mladí muži, na ktorých sa následne vrhol. LaBeouf sa len prednedávnom dostal do fyzického konfliktu aj v jednom z londýnskych barov, kde hlavou udrel do hlavy muža, s ktorým sa hádal.

Na spomínanej tlačovej konferencii sa vôbec nezúčastnil režisér erotickej drámy Lars von Trier, no ešte pred ňou absolvoval v rámci prezentácie snímky spolu s hercami fototermín. Počas pózovania pre fotografov mal na sebe tričko s logom filmového festivalu v Cannes a nápisom „Persona non grata“ (nežiaduca osoba, pozn. SITA). Odkazoval tým na incident z roku 2011, keď ho organizátori spomínaného festivalu vykázali z podujatia pre antisemitské výroky. Následne sa rozhodol vyhýbať sa verejným vyhláseniam a rozhovorom.

Herečka Uma Thurman si necháva upravovať...
Zľava: Stellan Skarsgard, Bente von Trier,...
+7Herečka Uma Thurman žiarila na červenom koberci...
debata chyba
Viac na túto tému: #Nymfomanka #Shia LaBeouf #odchod z tlačovky #papierové vrecko

+ Spánok je dôležitý a vy ho máte príliš málo, tak zostaňte v posteli.
Nenechávajte rozhodnutie len na svojich...

+ Osviežujúce prechádzky na čerstvom vzduchu obohatia dušu i telo.
Nestrácajte nádej, všetko nakoniec výborne...