Leto vezme na oscarový večer mamu. Jej nadšenie zavesil na web

Amerického herca a speváka Jareda Leta, ktorý získal nomináciu na Oscara v kategórii Najlepší mužský herecký výkon vo vedľajšej úlohe za film Klub poslednej nádeje (2013), budú počas slávnostného ceremoniálu sprevádzať mama Constance a brat Shannon.

28.02.2014 00:00
Jared Leto Foto: ,
Herec Jared Leto nominovaný vo vedľajšej úlohe nechýbal na predoscarovej večeri.
debata

Frontman kapely 30 Seconds To Mars to matke oznámil spolu s bratom počas rozhovoru cez aplikáciu FaceTime. Následne zverejnil prostredníctvom služby Instagram fotografiu matkinho výrazu po tom, ako jej prezradili, že sa na udeľovaní prestížnych filmových cien zúčastní spolu so synmi.

Matka herca a hudobníka Jareda Leta - Constance... Foto: Instagram
Constance Leto Matka herca a hudobníka Jareda Leta - Constance Leto. Takto sa tešila, keď jej syn oznámil, že s ním pôjde na Oscary.

„Výraz tváre mojej mamy, keď sme jej spolu so Shannonom Letom povedali, že s nami ide na Oscary! :),“ okomentoval fotografiu šťastnej matky 42-ročný herec. Constance Leto svojho syna sprevádzala už aj v januári na udeľovaní cien hereckej asociácie Screen Actors Guild (SAG).

Slávnostné udeľovanie Oscarov, ktorého moderátorkou bude Ellen DeGeneres, sa uskutoční 2. marca v hollywoodskom Dolby Theatre.

debata chyba
Viac na túto tému: #Oscar #mama #Jared Leto #Constance Leto

+ Menej mäsa a viac zeleniny, to je liek na zdravotné ťažkosti, ktoré máte.
Na prácu v zahraničí nehovorte...

+ Skúšajte alternatívne metódy liečby, aby ste našli, čo vám pomáha.
Udržiavajte pozitívny prístup, aby ste...