Dojatá a zamilovaná Mórová: Diváci pochopili, aký je Juraj talent

"Veľmi som mu to priala. Asi sa teším viac ako Juraj. Ale jemu to dôjde, hádam zajtra," prezradila s úsmevom herečka Diana Mórová. Jej životný partner Juraj Mokrý zvíťazil v nedeľu v šou Let´s Dance.

15.06.2009 08:00
Diana Mórová Foto:
Herečku Dianu Mórovu spovedali novinári aspoň toľko ako jej partnera Juraja.
debata

Ešte pred jej štartom, v marci tohto roka, sa Pravda.sk herečka známa z Paneláku zdôverila, že verí v to, že diváci pochopia, aký talent drieme v otcovi jej syna Quida. „Myslím, že diváci neobjavili len to, aký je talent. Ale upravili si o ňom mienku,“ zauvažovala Mórová.
 
„V súťaži tohto typu sa mohol dopracovať k uznaniu. A hoci sa vyžadoval najmä tanec, Juraj si prepašoval svoje vlastné veci, ktoré možno nie sú každému príjemné, ale ukázal, aký je všestranný. To ľudia ocenili a spravili z neho kráľa parketu,“ doplnila herečka SND.

Gratuláciu tesne po vyhlásení verdiktu absolvovala priamo na parkete. Vybehla za Mokrým a vtisla mu niekoľko nežných bozkov. „Som rada, že som tu mohla byť. Keď som ja účinkovala v šou Hviezdy na ľade, náš syn bol ešte veľmi malý. Juraj teda nebol na finále, strážil Quiduška. To, že tu dnes s ním môžem byť, prináša krásne pocity. Je to silnejšie a ešte krajšie,“ zhrnula Mórova.

Pre svojho partnera má pri­pravený aj špeciálny darček. „Pôjdeme spolu na ostrov zaľúbených,“ vysvetlila herečka s tajuplným úsmevom. O syna Quida sa budú starať staré mamy, potom sa však dostane na rad aj on a dovolenkovať vyrazia celá rodina spolu.

A čo tanečné hodiny v domácností Mó(k)rovcov? „Poviem vám úprimne, my dvaja asi hodiny tanca neabsolvujeme. Ale hádam si zatancujeme v nejakej taverne,“ priznala Mórová. „A možno Juraj naučí tancovať Quida alebo trebárs aj susedku. Dôležité je, že tancovať vie a môže to použiť v budúcnosti.“

Herec Roman Pomajbo prišiel s manželkou...
Medzi hosťami nedeľňajšieho finále bola aj...
+28Magdaléna Šebestová by určite získala titul...
debata chyba

+ Vaše zdravie je na tom výborne, v blízkej dobe sa to určite nezmení.
Peniaze prídu, počkajte si a zatiaľ sa...

+ Pravidelný pohyb a vyvážená strava bohatá na zeleninu zlepšujú zdravie.
Stanovte si jasné finančné ciele a...