Lea Michele zverejnila ďalšiu pieseň pre mŕtveho ex-milenca

28.02.2014 14:25
Lea Michele
Herečka Lea Michele. Autor: ,

Americká herečka a speváčka Lea Michele zverejnila skladbu If You Say So, ktorú po piesni You're Mine opäť venovala zosnulému priateľovi, kanadského hercovi Corymu Monteithovi.

Balada dostala názov podľa posledných slov, ktoré Kanaďan adresoval 27-ročnej herečke. Zverejnila ju takmer osem mesiacov po úmrtí hviezdy. If You Say So sa bude rovnako ako predchádzajúca pieseň nachádzať na jej debutovom albume Louder, ktorý vyjde 28. februára.

„Už je to sedem dní, čo som bez teba, chcem vidieť tvoju tvár, musím ti niečo povedať. Je to iba týždeň, povedal si milujem ťa, dievča. Ja som povedala, že ťa milujem viac. Nádych a pauza, ty si povedal, ak to hovoríš,“ uvádza sa v refréne. V ďalšej časti textu opisuje interpretka pocity zo straty priateľa. „Nemôžem uveriť, že je to pravda. Stále ťa hľadám. Kontrolujem si telefón a čakám kedy sa mi ozveš,“ spieva Michele.

„Som šťastná, že som mohla prežiť takú úžasnú lásku. Tento album je príbehom mojich posledných dvoch rokov,“ dodala herečka k romantickej balade.

Kanadský herec, známy predovšetkým ako Finn Hudson zo seriálu Glee (2009), skonal 13. júla 2013 vo veku 31 rokov, pričom príčinou smrti bola kombinácia heroínu a alkoholu. Jeho bezvládne telo našli v hotelovej izbe vo Vancouveri. Hereckí kolegovia zo seriálu si uctili jeho pamiatku v epizóde The Quarterback.

#smrť #Cory Monteith #Lea Michele #pieseň in memoriam
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dobre sa obliekajte, dávajte si pozor, aby ste neprechladli a neochoreli.
Učte sa novým veciam, prospeje...

+ Za každých okolností si musíte urobiť čas na preventívnu prehliadku.
Peniaze nateraz neriešte, určite si...