Miley Cyrus chcela zavraždiť Hannu Montanu, tak veľmi ju nenávidela

Mladá speváčka Miley Cyrus totiž chcela, aby ju okolie začalo vnímať ako dospelú hudobníčku.

21.04.2014 00:00
Miley Cyrus Foto: ,
Speváčka Miley Cyrus ponúkla publiku na svojom koncerte desiatky odvážnych póz a často priam oplzlých gest.
debata

Americká speváčka Dolly Parton tvrdí, že Miley Cyrus chcela extravagantným správaním zavraždiť Hannu Montanu, ktorej stvárnením v rovnomennom seriáli sa preslávila. Okolie ju vďaka tomu malo prestať vnímať ako jej predstaviteľku a začať na ňu pozerať ako na dospelú hudobníčku. „Ako malé dievča bola skvelá, potom však začala dospievať. Ľudia však nechceli, aby dospela, a začali sa hnevať. Jedného dňa už toho mala dosť a povedala mi: ‚Musím zavraždiť Hannu Montanu, aby ľudia akceptovali, kto som v skutočnosti.‘ Myslím si, že cítila potrebu zmeny, ktorú zjavne aj urobila,“ uviedla krstná mama 21-ročnej speváčky v rozhovore pre britský denník The Sun.

Šesťdesiatosemročná Dolly Parton sa na hudobnej scéne pohybuje od polovice 50. rokov minulého storočia. Je jednou z najúspešnejších country speváčok v histórii. Podľa odhadov predala približne 100 miliónov kópií albumov. Zatiaľ poslednú štúdiovku Better Day vydala v roku 2011. Parton je tiež úspešnou skladateľkou. Je autorkou viac ako 3000 piesní a to vrátane hitov ako napríklad Jolene, Coat of Many Colors, 9 to 5, My Tennessee Mountain Home či I Will Always Love You, ktorý preslávila aj zosnulá Whitney Houston vo filme Osobný strážca (1992). Vyskúšala si tiež filmovú kariéru. Účinkovala napríklad v snímkach Od deviatej do piatej (1980), Falošný diamant (1984), Oceľové magnólie (1989) či Frank McKlusky – likvidátor (2002).

Miley Cyrus, ktorá sa v ostatnom čase dostáva do povedomia najmä rôznymi kontroverziami, sa okrem spomínaného seriálu Hannah Montana (2006–2011) spoločnosti Disney predstavila aj v snímkach ako Sex v meste 2 (2010), Posledná pieseň (2010) či LOL (2012). Mladá speváčka a herečka prepožičala tiež hlas jednej z postáv v animovanom filme Blesk (2008). Na svojom konte má zatiaľ štyri štúdiové albumy: Meet Miley Cyrus (2007), Breakout (2008), Can't Be Tamed (2010) a Bangerz (2013). Jedným z jej najznámejších hitov je skladba Party In The U.S.A. z roku 2011, ktorá sa v americkom rebríčku Billboard Hot 100 umiestnila najvyššie na druhej priečke.

debata chyba
Viac na túto tému: #Miley Cyrus #Dolly Parton

+ Doprajte si odpočinok a regeneráciu, sú kľúčové pre rast a výkon.
Exotická dovolenka nemusí byť len drahá, ak...

+ Pridanie hudby k vašim tréningom môže zlepšiť výkon a náladu.
Pracovné skúsenosti vás posunú ďalej a vy si...