Chudne a cvičí, pretože je slávna! Kto? Čarodejnica Sabrina

Peknú postavu si chce herečka Melissa Joan Hart udržať predovšetkým preto, že ako celebrita je všetkým na očiach.

22.04.2014 03:00
Melissa Joan Hart Foto:
Melissa Joan Hart sa predvádza v bikinách.
debata

Americká herečka Melissa Joan Hart vraj chodí do posilňovne, pretože je slávna. Ako celebrita vraj cíti istý tlak spoločnosti, ktorá chce, aby známi ľudia vyzerali dobre. Snaží sa preto udržiavať v dobrej kondícii.

Ako uviedla pre americký magazín People, motiváciou sú pre ňu aj iné celebrity, ktoré sa o svoj výzor starajú. Dodala však, všetko treba brať s nadhľadom. „Ľudia očakávajú, že budem vyzerať dobre. No musíte sa na to pozerať aj s dávkou zdravého rozumu. Každý si musí nájsť taký spôsob, ktorý mu vyhovuje. Nezabite sa preto, ale skúste začať aspoň s nejakými zmenami,“ vyjadrila sa 38-ročná hviezda. Do posilňovne sa vraj snaží chodiť vždy, keď má čas, pripustila však, že niekedy jej stačí iba behať okolo troch detí, ktoré má s manželom Markom Wilkersonom, a dohliadať, aby sa im nič nestalo.

Melissa Joan Hart sa predvádza v bikinách. Foto: Melissa Joan Hart/facebook
Melissa Joan Hart Melissa Joan Hart sa predvádza v bikinách.

Melissa Joan Hart zaujala v televíznom seriáli Clarissa vám to vysvetlí (1991 – 1994), no diváci si ju pamätajú predovšetkým ako Sabrinu Spellman zo seriálu Sabrina – mladá čarodejnica (1996 – 2003). Zahrala si však aj v snímkach Šialená jazda (1999), Vianočný únos (2007) či Moja falošná svadba (2009). V súčasnosti účinkuje v komediálnom seriáli Melissa & Joey (2010). Za Marka Wilkersona sa vydala v roku 2003 v talianskej Florencii, pričom svadbu zdokumentovali v televíznej minisérii Tying the Knot.

debata chyba
Viac na túto tému: #cvičenie #chudnutie #Melissa Joan Hart

+ Stres riešte relaxom a aktívnym oddychom. Zeleninový deň vám len prospeje.
Spor s kolegyňou môže dopadnúť...

+ Zabúdate na to, že môžete aktívne fungovať ak máte dostatok spánku.
Nezabúdajte na opatrnosť, ak obchodujete na...