Znovu spolu: Zeta-Jones s Douglasom sa pred médiami už neskrývajú!

22.04.2014 17:06

Presne pred týždňom sa vôbec prvýkrát po ročnej pauze objavili bok po boku odlúčení manželia Catherine Zeta Jones a Michael Douglas. Zdá sa, že ich láska dostala druhú šancu.

Herečka Catherine Zeta-Jones a jej manžel -...
Herečka Catherine Zeta-Jones a jej manžel - herec Michael Douglas na vyhlásení 2014 Monte Cristo Award na počesť Meryl Streepovej. Autor: SITA/AP, Luiz C. Ribeiro

Hollywoodska dvojica, ktorá má spoločne dve deti, nechýbala ani na nedeľňajšej prestížnej akcii Monte Cristo Award, ktorá sa konala ako pocta herečky Meryl Streepovej. Waleská rodáčka si obliekla jednoduchú kombináciu čierneho topu a bielych nohavíc, jej manžel zvolil klasický pánsky oblek.

Hoci fotografi nezachytili ani jediné gesto v podobe chytenia rúk či objatia, niet pochýb o tom, že odlúčení partneri sa snažia zachrániť svoj vzťah. Už dlhšie sa hovorí o tom, že po tom, ako sa Douglas odsťahoval zo spoločnej domácnosti, sa dvojica znovu začala pokusne stretávať.

Herečka Catherine Zeta Jones.
Herečka Catherine Zeta Jones. Autor: SITA/AP, Greg Allen

Už v novembri minulého roka sa objavila informácia, podľa ktorej sa mala Zeta-Jones nasťahovať späť do newyorského apartmánu manželov. Odvtedy až do minulého týždňa však manželov spoločne objektívy nezachytili.

Ochota spoločne sa objaviť v spoločnosti je podľa mnohých znakom, že ich manželstvo je na najlepšej ceste k šťastnému cieľu.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

0 debata debata
Viac na túto tému: #Michael Douglas #červený koberec #znovu spolu #Catherine Zeta-Jones

+ Baktérie sa šíria rýchlo, dávajte si pozor a pravidelne doma upratujte.
Máte predpoklady na povýšenie na...

+ Dariť sa vám bude vo všetkých oblastiach, najmä v zdraví určite.
Snažte sa, inak by to pre vás nemuselo...