Ups, nehoda! Hviezda Glee nakrúcala klip, odhalila bradavku

26.04.2014 13:14

Snaha rozbehnúť hudobnú kariéru je u herečky Ley Michele zjavná. Dáma, známa najmä rolou zo seriálu Glee, pred pár dňami nakrúcala ďalší klip k singlu zo svojho nového albumu.

Herečka a speváčka Lea Michele nakrúcala klip...
Herečka a speváčka Lea Michele nakrúcala klip ku skladbe On my way. A odhalila sa pri tom nechtiac. Autor: Profimedia.sk

Paparazzovia, ktorí celé nakrúcanie sledovali, sa napokon dočkali aj pikantného záberu. Michele sa v jednej z tanečných scén, kde sa na lúke jaší s tanečnicami, poodhalila a ukázala poprsie. Hoci v danom momente asi netušila, že podobný moment stihol niekto zachytiť, webové portály ju na druhý deň presvedčili o opaku.

Michele, ktorá minulý rok stratila priateľa a kolegu Coryho Monteitha zo spomenutého hudobného seriálu, sa pokúša prelomiť v hudobnom priemysle už dlhší čas. Prvé pokusy sú zatiaľ opatrné a prijatie od fanúšikov tiež. Pravdepodobne ju radšej vidia ako Rachel v seriáli.

Herečka Lea Michele v šatách z dielne Elieho...
Herečka Lea Michele v šatách z dielne Elieho Saaba takmer zažila aj "marilynovský" moment. Autor: SITA/AP, Dan Steinberg
#odhalenie #hudba #Lea Michele #klip #bradavka
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dobre sa obliekajte, dávajte si pozor, aby ste neprechladli a neochoreli.
Učte sa novým veciam, prospeje...

+ Za každých okolností si musíte urobiť čas na preventívnu prehliadku.
Peniaze nateraz neriešte, určite si...