Z Bagárovej a Igora Kmeťa ml. sa stali milenci. Ale má to háčik!

Česká speváčka Monika Bagárová a jej slovenský kolega Igor Kmeťo ml. zverejnili videoklip k piesni Skús zabudnúť.

30.04.2014 14:48
Monika Bagárová a Igor Kmeťo ml. Foto:
Speváčka Monika Bagárová a Igor Kmeťo ml. v spoločnom videoklipe.
debata

Dej videa zachytáva dvojicu pri nahrávaní v štúdiu, či ako skladbu prezentujú aj s kapelou na párty. Pred kamerami sa z nich stali milenci a obaja poznamenali, že na jeden deň to bolo veľmi príjemné a milé.

Tridsaťpäťročný rodák z Bratislavy, ktorý je tiež autorom piesne, pripravoval spoluprácu s Bagárovou už dlhšie. „Spoluprácu s Monikou sme plánovali už dlhšie, ale čakali sme na tú najvhodnejšiu skladbu, ktorá sa nám bude páčiť. Pieseň je o osude, v ktorom sme sa stretli a nikto z nás by nečakal, že to bude práve on alebo ona, s ktorou zažijem krásne chvíle života,“ dodal Kmeťo ml., ktorý je známy aj vďaka formácii Kmeťoband, ich hitu Bubamara a rovnomennému albumu z roku 2002, či produkovaniu nahrávok umelcov ako Rytmus, Tina, Robo Opatovský alebo Suvereno.

S výsledkom je spokojná aj 19-ročná rodáčka z Brna. „Práca s Igorom v štúdiu bola veľmi príjemná. Preto som sa potešila, keď som zistila, že ideme nakrúcať aj videoklip. Užili sme si veľa zábavy,“ vyhlásila Bagárová, ktorá sa do povedomia verejnosti dostala v šou Česko Slovenská SuperStar, následným albumom Shining (2011), či duetom so spomínaným Robom Opatovským s názvom Prší.

Obaja interpreti plánujú tento rok vydať sólové albumy. Ten Kmeťov by mal obsahovať aj skladbu Skús zabudnúť.

debata chyba
Viac na túto tému: #milenci #Monika Bagárová #klip #Igor Kmeťo ml.