Toto je pozvánka na svadbu Kim a Kanye Westa! Sobáš bude 24. mája!

Americký týždenník Us Weekly zverejnil pozvánku na svadbu americkej televíznej celebrity Kim Kardashian a jej snúbenca, rappera Kanyeho Westa.

10.05.2014 17:30
Raper Kanye West a jeho snúbenica Kim... Foto: ,
Raper Kanye West a jeho snúbenica Kim Kardashian (v kreácii Lanvin).
debata

Podľa spomínaného magazínu hnedú pozvánku, na ktorej sú zlatým písmom uvedené základné informácie o podujatí, dvojica rozposlala približne 100 hosťom. Sobáš sa bude konať 24. mája v Paríži, pričom deň pred tým sa uskutoční aj slávnostná večera.

zväčšiť Pozvánka na svadbu Kim Kardashianovej a Kanye... Foto: archív Daily Mail
Pozvánka na svadbu Kim Kardashianovej a Kanye Westa v Paríži. Pozvánka na svadbu Kim Kardashianovej a Kanye Westa v Paríži.

Budúci manželia zatiaľ neprezradili presné miesto svadby. Všetky podrobnosti sa hostia dozvedia až po príchode do francúzskej metropole. „Kim to nepovedala ani sestre“, uviedol minulý mesiac nemenovaný zdroj z okolia páru. Tridsaťtriročná Kardashian a 36-ročný West spolu začali randiť v apríli 2012. Vlani v júni sa im narodila dcéra North a v októbri sa potom zasnúbili.

Kim Kardashian sa pritom bude vydávať už tretíkrát. Má za sebou štvorročné manželstvo s hudobným producentom Damonom Thomasom (2000 – 2004) a v júni 2013 sa rozviedla s basketbalistom Krisom Humphriesom, s ktorým sa vzali 20. augusta 2011 v kalifornskom Montecite, no už 72 dní po svadbe podala žiadosť o rozvod.

debata chyba
Viac na túto tému: #svadba #Kim Kardashian #Kanye West #pozvánka

+ Ananásová šťava zmení vaše chute a vy sa budete cítiť príjemne.
Neočakávaný príjem prinesie úľavu a nové...

+ Nové tetovanie nevyjde a tak sa ocitnete v nepríjemnej situácii.
Brigáda, s ktorou ste počítali sa...