Ďalší šokujúci krok! Solange Knowles 'vymazala' svoju sestru

13.05.2014 18:42
Solange Knowles
Speváčka Solange Knowles. Autor: ,

Čo sa to deje v rodine Knowlesovcov? Zdá sa, že slávne sestry skrývajú netušené tajomstvo.

Po tom, čo sa v pondelok večer objavilo na americkom internete škandalózne video konfliktu Solange Knowlesovej s jej švagrom – raperom Jay-Z, situáciu začala bez dychu sledovať takmer celá Amerika. A, samozrejme, nikomu neuniklo, že mladšia sestra slávnej Beyoncé urobila ďalší bizarný krok.

Podľa serveru JustJared.com 27-ročná Solange zmazala zo svojho účtu na Instagrame všetky fotografie svojej sestry, dokonca aj tie, ktoré vznikli minulý týždeň na podujatí Costume Institute Gala. Jediný záber, ktorý zostal, je fotografia spred pätnástich mesiacov.

Hoci nik z rodiny sa ku kauze nevyjadruje, médiá sa snažia vypátrať príčinu konfliktu. Niektoré zdroje tvrdia, že v ten večer, ako sa udial inkriminovaný fyzický útok vo výťahu, bola Solange Knowles vo veľmi zlej nálade a pohádala sa s viacerými ľuďmi aj na slávnostnom gala v Metropolitnom múzeu, kde sa všetci traja objavili.

Speváčka sa mala škaredo pohádať napríklad s dizajnérkou Rachel Roy, ale tiež niekoľkými ľuďmi z organizačného štábu. Na párty po oficiálnej časti večera však vraj vyzerala celkom spokojne a zabávala sa dokonca na parkete. Objavili sa aj dohady, či za zmenou nálady nie sú návykové látky. Sestra Beyoncé sa v minulosti priznala k tomu, že experimentovala s drogami a tiež vraj dosť pravidelne fajčila marihuanu.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#bitka #Beyoncé Knowles #Jay-Z #Solange Knowles
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Počasie ešte stále nie je také teplé, ako si myslíte, pozor, je zradné.
Nebuďte nervózny, dnes je len zlý...

+ Zdravie vám našťastie celkom dobre slúži, nezabúdajte na psychiku.
V práci sú s vami spokojný, robotu si...