Česká speváčka Lenka Dusilová má syna

Čerstvá držiteľka ceny Anděl v kategórii Speváčka roka kvôli dieťaťu odložila prácu na novom albume.

15.05.2014 14:00
42 dusilova 3x Foto:
Speváčka Lenka Dusilová.
debata

Česká speváčka Lenka Dusilová pred niekoľkými dňami porodila syna. Tridsaťosemročná hudobníčka priznala, že dieťa neplánovala. „Nečakala som, že sa mi niečo takéto v živote ešte stane,“ dodala mamička.

Čerstvá držiteľka ceny Anděl v kategórii Speváčka roka zistila, že je tehotná počas práce na pripravovanom albume, ktorému sa začne opäť venovať na jeseň. „Som evidentne veľmi spontánne dievča a naozaj sa nenudím. Jediná zmena, ktorú to prinieslo, spočíva v tom, že sme pôvodne mysleli, že album stihneme urobiť do jari. Ale nakoniec sme ho presunuli na jeseň, pretože sa z toho nemienime zblázniť,“ vyhlásila speváčka ešte pred pôrodom.

Lenka Dusilová vystupovala už ako dieťa v speváckom zbore Bambini di Praga. V prvej polovici 90. rokov minulého storočia bola líderkou kapely Sluníčko. Neskôr začala spolupracovať so skupinou Lucie, pričom s Davidom Kollerom založila formáciu Pusa. Podieľala sa tiež na úspešnej nahrávke Proměny (2001) skupiny Čechomor. Niekoľkonásobná držiteľka ceny Anděl má na konte sólové albumy Lenka Dusilová (2000), Spatřit Světlo Světa (2002), Unearthed (2004), Mezi světy (2005) a Baromatika (2011).

debata chyba
Viac na túto tému: #dieťa #Lenka Dusilová

+ Čas na detoxikáciu, obnovte svoje fyzické sily.
Váš dávny sen sa môže splniť už čoskoro, preto na tom...

+ Nezabúdajte na preventívne prehliadky aj keď sa cítite dobre.
Staré dlhy sa vyriešia, cítite finančnú úľavu....