Kim Kardashian a Kanye West sa vzali. Rapera zožierala nervozita!

Americká televízna celebrita Kim Kardashian a rapper Kanye West sa v sobotu v Taliansku vzali.

25.05.2014 08:27
Raper Kanye West a jeho snúbenica Kim... Foto: ,
Raper Kanye West a jeho dnes už manželka Kim Kardashian.
debata

Obrad, ktorý viedol kňaz Rich Wilkerson Jr, sa konal v pevnosti zo 16. storočia známej ako Belvedere vo Florencii. Nevestu viedol k oltáru Bruce Jenner, zatiaľ čo spieval Andrea Bocelli.

Tridsaťšesťročný ženích bol pred sobášom nervózny. „Bola to sranda, aký bol nervózny. Ráno sa ešte usmieval, ale ako sa približoval čas obradu, mohli ste vidieť, aký je viac a viac nervóznejší. Takí sú ženísi,“ uviedol nemenovaný svedok pre americký týždenník People a dodal, že West sa po tom, ako si s Kardashian povedali manželské sľuby, opäť usmieval.

Približne 200 hostí priletelo v súkromných lietadlách do Florencie v sobotu ráno. Dvojica pre priateľov a rodinu na piatok 23. mája pripravila špeciálny program a to súkromnú prehliadku francúzskeho zámku Versailles, kde sa tiež konala hostina, na ktorej vystúpila jedna z nevestiných obľúbených speváčok Lana Del Rey.

Kardashian, známa napríklad vďaka reality šou Kardashianky a ich rodina (2007), začala s Westom randiť v apríli 2012, vlani v júni sa im narodila dcéra North a v októbri sa zasnúbili. Hudobník požiadal 33-ročnú rodáčku z Los Angeles o ruku na jej 33. narodeniny na sanfranciskom bejzbalovom štadióne, a to v sprievode 50-členného orchestra, ktorý zahral aj skladbu Young and Beautiful práve od Lany Del Rey.

debata chyba
Viac na túto tému: #manželstvo #svadba #Kim Kardashian #Kanye West #florencia

+ Berte všetko pozitívne a snažte sa hlavne smiať, uvidíte ako vám to zlepší deň.
S peniazmi nebudete mať žiaden...

+ Zabúdajte na večerné vyjedanie chladničky, zbytočne navyše priberiete.
Pokiaľ dokážete byť šťastný aj bez...