Lindsay Lohan si prvýkrát zahrá v divadle. Rolu, ktorú hrala aj Madonna

Americká herečka Lindsay Lohan, známa svojimi škandálmi, sa prvýkrát postaví na divadelné dosky.

28.06.2014 13:00
Lindsay Lohan Foto: ,
Herečka Lindsay Lohan na módnej prezentácii značky Moschino.
debata

Svoje vôbec prvé profesionálne divadelné angažmán začne v septembri v Londýne v dráme Speed​​-the-Plow o hystérii Hollywoodu, oznámili producenti predstavenia.

Dvadsaťsedemročná Lohan bude mať podľa agentúry AP v satirickej hre od Davida Mameta relatívne malú, ale zložitú úlohu. Stvárni ambicióznu sekretárku Karen, ktorá sa zapojí do súperenia dvoch hollywoodskych producentov o uzavretie významnej zmluvy. Zaujímavosťou je, že túto rolu v minulosti stvárnila na divadelných doskách na Broadway aj speváčka Madonna. Bolo tak už v roku 1988 – teda hneď v čase vzniku Mametovej hry.

Filmová a televízna hviezda Lindsay Lohan sa preslávila rolou napríklad v snímke Protivné baby z roku 2004. V posledných rokoch ale na seba upozorňuje predovšetkým opakovanými opletačkami s justíciou kvôli alkoholu, drogám a nebezpečnému šoférovaniu automobilov.

V poslednej dobe sa Lohan objavila vo vlastnej televíznej reality šou (na kanáli Oprah Winfreyovej) a v trilleri The Canyons, ktorý sa podľa agentúry AP dočkal celosvetového zavrhnutia.

debata chyba
Viac na túto tému: #Londýn #Lindsay Lohan #divadlo #Speed-the-plow

+ Množstvo rastlín vo vašich izbách taktiež vplýva na vaše zdravie.
Investujte nejaké peniaze aj do vášho domova,...

+ V blízkej dobe budete mať problémy s krížami, dávajte si pozor na prievan.
Práca vás baví, živý aj napĺňa. Máte...