
Americký server získal zábery fotografií 44-ročnej hudobnej divy z fotenia pre magazín Wonderland. Na nich vidieť speváčku v reálnej podobe počas fotenia s Terrym Richardsonom a následne upravené fotografie.
Ak si niekto robil ilúzie o štíhlom drieku dvojnásobnej mamy, po týchto záberoch o ne určite príde. Na tele Careyovej sú pritom evidentné aj mnohé ďalšie zmeny okrem zoštíhlenia drieku – napríklad upravená sánka, stehná či hrúbka zápästia. Jedna z fotografií dokonca ukazuje, že speváčke sú tesné šaty a robí sa na nich „očko“. Aj to, samozrejme, po zásahu počítača zmizlo a model vyzerá bezchybne. Viac foto si pozrite na Jezebel.com

Nuž, tomuto odhaleniu asi speváčka rada nebude. Ale určite pár ľudí potešila – hádam si prestanú robiť ilúzie o dokonalosti hollywoodskych dív.