Vo vani plnej peny! Tak zvádza Barbara Haščáková speváka Mira Jaroša

30.07.2014 14:00
Miro Jaroš a Barbara  Haščáková
Miro Jaroš s Barbarou Haščákovou nakrúcali spoločný videoklip. Autor:

Miro Jaroš predstavil duet s Barbarou Haščákovou. Pozrite si tajomný videoklip Nepozerám.

Neočakávaná spolupráca Mira Jaroša s Barbarou Haščákovou prebehla v absolútnom utajení. Videoklip k duetu Nepozerám nakrúcala dvojica v luxusnom prezidentskom apartmáne známeho hotela na nábreží. V tajomnom videu plnom napätia sa objavili aj zmyselné zábery z vane, v ktorej však krásna speváčka neukázala viac, ako by bolo slušné.

Speváčku Barbaru Haščákovú Jaroš pôvodne oslovil na nahranie niekoľkých vokálov. „Pesnička sa jej páčila, navrhla mi, aby sme ju spravili ako duet, čomu som sa potešil a išli sme do toho,“ prezradil spevák a autor skladby, ktorá sa nahrávala na dvoch kontinentoch. „Barbara nahrala svoje spevy vo svojom štúdiu na Floride, ja v Prešove, kde sme skladbu dokončili a zmixovali,“ doplnil.

Nepozerám

Príbeh skladby Nepozerám hovorí o mužovi, ktorý chodí sledovať ženu svojich snov. Tá o tom vie a obaja si napätie medzi sebou užívajú. Barbara pricestovala na Slovensko kvôli nakrúcaniu spomínaného videoklipu. „Spolupráca bola veľmi profesionálna, Barbara má okolo seba určitú auru, hviezdnosť, ktorá sa nedá naučiť, o ktorú sa nedá prísť. Vzbudzuje v ľuďoch emócie, prirodzený záujem, ktorý je niekedy až nepríjemný, no svojim spôsobom je fascinujúci,“ prezradil spevák, ktorý si spoluprácou so speváčkou splnil detský sen.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#videoklip #Miro Jaroš #Barbara Haščáková #Nepozerám
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Krásne počasie je tu, zoberte manželku na romantickú prechádzku do prírody.
Starajte sa sami o seba, vaši...

+ Čím viac budete cez deň spať, tým viac unavený budete.
Premyslite si, či chcete naozaj zmeniť svoj život a...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk