Chris Brown sa priznal v prípade napadnutia fanúšika

Dvadsaťpäťročného hudobníka neposlali do väzenia, musel však zaplatiť 150 dolárov (v prepočte približne 114 eur) za súdne trovy.

04.09.2014 08:30
Chris Brown Foto: ,
Spevák Chris Brown.
debata

Americký spevák Chris Brown sa priznal v prípade vlaňajšieho napadnutia fanúšika. Dvadsaťpäťročného hudobníka neposlali do väzenia, musel však zaplatiť 150 dolárov (v prepočte približne 114 eur) za súdne trovy. Brownovi, ktorý po incidente strávil dva dni vo väzbe, pritom hrozil šesťmesačný trest odňatia slobody a tiež pokuta tisíc dolárov. Sudca Franklin Burgess Jr. počas utorňajšieho pojednávania uviedol, že hudobník už za svoje činy pykal a preto sa rozhodol udeliť mu miernejší trest.

K spomínanému napadnutiu Isaaca Adamsa Parkera došlo vlani v októbri vo Washingtone, keď sa muž chcel odfotiť s Brownom, zatiaľ čo sa muzikant fotil s fanúšičkami. Parker uviedol, že spevák a jeho bodyguard Christopher Hollosy mu zlomili nos. Hollosyho už v apríli uznali vinným z napadnutia, no zatiaľ ho neodsúdili. Parker od mužov žiadal 1,5 milióna dolárov.

Brown týmto incidentom porušil podmienku za fyzické napadnutie speváčky a vtedajšej priateľky Rihanny z roku 2009, a preto musel ísť do väzenia. Rodáka z Virgínie následne 9. mája odsúdili na ročný trest odňatia slobody, sudca mu však odrátal 234 dní, ktoré Brown už predtým strávil na odvykacej liečbe, vo väzbe a tiež za dobré správanie, takže mu z trestu zostalo 131 dní. Nakoniec ho však z väzenia prepustili už po necelom mesiaci od vynesenia rozsudku.

debata chyba
Viac na túto tému: #väzenie #napadnutie #Chris Brown

+ Výdatné raňajky rozbehnú metabolizmus a dodajú vám silu po celý deň.
Dovolenka na Slovensku sa vám môže páčiť...

+ Dávajte pozor na nesprávne držanie tela, krčná chrbtica bude bolieť.
Slávnostný obed si nechajte...