Keanu Reeves má strach! Kto je tá žena a čo chce?

05.10.2014 17:00
Keanu Reeves
Herec Keanu Reeves. Autor:

Fanúšička Kerry Colen Raus obťažuje herca, on žiada o ochranu.

Fanúšička Kerry Colen Raus si myslí, že herec by ju mohol priviesť k Rayovi Winstoneovi, ktorého považuje za svojho otca. Reeves tvrdí, že ju nepozná a požiadal súd, aby jej zakázal priblížiť sa k nemu.

Kanadský herec Keanu Reeves má strach, že žena, ktorá sa k nemu vlámala v polovici septembra, osprchovala sa v jeho kúpeľni a následne si nahá zaplávala v jeho bazéne, sa ho opäť pokúsi kontaktovať. Päťdesiatročný rodák z Bejrútu preto požiadal súd, aby rovnako starú Kerry Colen Raus od neho držal ďalej. Sudca hercovej žiadosti vyhovel a fanúšičke, ktorá sa v súčasnosti lieči na psychiatrii, zakázal dočasne priblížiť sa k Reevesovmu domu na menej ako 100 yardov (približne 91 metrov).

Predstaviteľ Nea z trilógie Matrix (1999, 2003, 2003) pred súdom uviedol, že Raus nepozná. Ona si však myslí, že by ju mohol doviesť k jej otcovi, za ktorého považuje herca Raya Winstonea. Toho podľa nej uniesli a zapojili do programu na ochranu očitých svedkov. Ďalšie pojednávanie, na ktorom by súd mohol rozhodnúť o predĺžení spomínaného zákazu, by sa malo uskutočniť 22. októbra.

Do hercovho losangeleského domu sa 15. septembra, deň pred Raus, vlámala aj iná žena. Približne o 4:00 ráno začul herec čudné zvuky z knižnice. Vybral sa teda do miestnosti, kde zbadal štyridsiatničku ako potichu sedí v jeho kresle. Reeves sa s ňou vraj chvíľu rozprával, upokojil ju a následne privolal policajnú hliadku.

#súd #vlámanie #obťažovanie #Keanu Reeves
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku