Škandál s fotografiami nahých celebrít pokračuje, má ďalšiu obeť

Na internet sa dostali fotografie nahého syna Hulka Hogana.

05.10.2014 18:42
Hulk Hogan a Jennifer McDaniel Foto:
Známy wrestler Hulk Hogan a jeho vyvolená - Jennifer McDaniel.
debata

Na internete sa po súkromných fotografiách nahých speváčok a herečiek, akými sú napríklad Jennifer Lawrence, Kate Upton, Kirsten Dunst, Avril Lavigne, Cara Delevingne, Jenny McCarthy alebo Kaley Cuoco, objavili aj nahé obrázky syna amerického wrestlera a herca Hulka Hogana. Informoval o tom portál TMZ, podľa ktorého je Nick Hogan prvým mužom zapleteným do škandálu.

Ako uvádza TMZ, neznámy hacker získal fotografie prostredníctvom služby iCloud spoločnosti Apple. Na obrázkoch sa spolu s 24-ročným Nickom objavuje aj množstvo dievčat, s ktorými randil ešte počas strednej školy. Nechýbajú vraj ani fotografie jeho penisu. Medzi uniknutými zábermi by sa mali nachádzať aj dve fotografie Nickovej matky Lindy Bolley, ktorá má na nich pózovať v tangách. Rodák z Los Angeles však poprel, že by obrázky jeho 55-ročnej mamy ukradli hackeri z jeho účtu. Rovnako tiež tvrdí, že na niektorých fotografiách nie je on.

Nicholas Allan Bollea, známy aj ako Nick Hogan, sa preslávil účinkovaním v reality šou Hogan Knows Best (2005 – 2007), v ktorej sa predstavil spolu s oboma spomínanými rodičmi i staršou sestrou Brooke Hogan. Okrem toho sa objavil napríklad v horore Zabiť Katie Malone (2010).

debata chyba
Viac na túto tému: #fotografie #škandál #Hulk Hogan #Nick Hogan

+ Ak vás niečo desí, rýchlo to spravte, potom vás už nebude mať čo desiť.
Nákup kvalitných vecí za dobrú cenu...

+ Neprejedajte sa, bude vám zle a nebudete sa cítiť dobre vo svojom tele.
Nie vždy vám bude po chuti, avšak...