Jennifer Hudson prezradila, že zrejme vznikne tretí Sex v meste

Fanúšikovia a fanúšičky seriálu Sex v meste sa podľa americkej speváčky a herečky Jennifer Hudson môžu tešiť na ďalší film.

06.10.2014 18:00
Jennifer Hudson Foto: ,
Speváčka a herečka Jennifer Hudson.

Tridsaťtriročná rodáčka z Chicaga to uviedla v relácii Dish Nation. „Myslím, že by sa to mohlo stať. Niekto ku mne prišiel a rozprával mi o tom. Takže, ak sa o tom hovorí, možno sa to stane. Skúste si na to počkať,“ povedala herečka, ktorá v komédii Sex v meste: Film (2008) stvárnila Louise, asistentku hlavnej hrdinky Carrie Bradshaw, pochádzajúcu z amerického mesta St. Louis.

Klebety o tom, že by mali nakrútiť aj tretí film, sa objavili už dávno. Filmári, rovnako ako herečky Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall, Kristin Davis a Cynthia Nixon, však tieto informácie doteraz oficiálne nepotvrdili.

„Nikdy sme sa o tom vážne nebavili. Jediné, čo viem, je, že existuje príbeh. Je to milý a úžasný príbeh, no či ho budeme môcť rozpovedať, sa ešte len uvidí,“ prezradila v júni 49-ročná Parker, ktorá spolu s rovnako starou Davis podporila špekulácie o vzniku filmu aj prostredníctvom vyjadrení na sociálnej a mikroblogovacej sieti Twitter.

„Sarah Jessica Parker, chýbaš mi,“ napísala Davis 3. októbra. „Kristin Davis, aj ty mi chýbaš! Počula si už novinky?“ odpovedala Parker.

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
debata chyba
Viac na túto tému: #Jennifer Hudson #nakrúcanie #nový film #Sex v meste

+ Skúste sa poradiť so svojim psychológom o svojich problémoch.
Prijmite dobrú pracovnú ponuku bez váhania,...

+ Absolvujte celodennú turistiku v prírode, prospeje nielen vám.
Viete, že ste v tom nevinne tak sa začnite...