Šírenie súkromných fotiek je nechutné, vyhlasuje Jennifer Lawrence

Americká herečka Jennifer Lawrence považuje nedávne šírenie jej súkromných fotografií na internete za nechutné.

08.10.2014 15:10
Jennifer Lawrence Foto: ,
Herečka Jennifer Lawrence na archívnej snímke z roku 2013.
debata

V rozhovore pre magazín Vanity Fair 24-ročná rodáčka z Kentucky vyhlásila, že podľa nej ide o sexuálny zločin. „Nie je to škandál, je to sexuálny zločin,“ uviedla Lawrence, ktorá bola jednou z celebrít, ktorých fotografie zo súkromia sa počas leta objavili na internete.

„Len preto, že som známa osobnosť a herečka, neznamená, že som to chcela. Je to moje telo a ja by som o ňom mala rozhodovať,“ povedala tiež. „Chcela som napísať ospravedlnenie, no nemám sa za čo ospravedlňovať. Bola som vtedy v dlhodobom vzťahu na diaľku. V takom prípade sa váš partner pozerá na porno alebo na vaše fotografie,“ vysvetlila herečka, ktorá v čase vzniku fotografií randila s britským kolegom Nicholasom Houltom.

„Už pre ne neplačem. Nemôžem byť stále nahnevaná. Nemôžem si myslieť, že moje šťastie stojí na dolapení osôb, ktoré to spôsobili, pretože to sa nemusí stať. Potrebujem nájsť svoj vlastný pokoj,“ uzavrela Lawrence.

Fotografie nahých celebrít zverejnil koncom augusta na portáli 4Chan neznámy heker, ktorý ich pravdepodobne získal prostredníctvom služieb, ako je napríklad iCloud spoločnosti Apple. Okrem Lawrence patrili zverejnené fotografie aj Kate Upton, Kirsten Dunst, Care Delevingne, Jenny McCarthy, Kaley Cuoco alebo Avril Lavigne.

debata chyba
Viac na túto tému: #Vanity Fair #súkromie #Jennifer Lawrence #nahé fotky

+ Vaše zdravie je na tom výborne, v blízkej dobe sa to určite nezmení.
Peniaze prídu, počkajte si a zatiaľ sa...

+ Obmedzte konzumáciu spracovaných potravín, aby ste posilnili svoju imunitu.
Všetko čo robíte robíte z nejakého...