Seriálová hviezda v rukách polície, už padlo obvinenie

Štyridsaťtriročného predstaviteľa Xandera Harrisa zo seriálu Buffy, premožiteľka upírov, obvinili z poškodzovania cudzieho majetku.

19.10.2014 18:00
Nicholas Brendon Foto:
Nicholas Brendon s manželkou.
debata

Amerického herca Nicholasa Brendona, známeho najmä zo seriálu Buffy, premožiteľka upírov (1997 – 2003), zatkla v piatok večer polícia v Boise v americkom štáte Idaho. Stalo sa po tom, ako 43-ročný herec začal v jednom z miestnych hotelov robiť výtržnosti. Brendon bol podľa vyhlásenia polície pod vplyvom alkoholu a nerešpektoval pokyny dôstojníkov, aby zostal sedieť, kým oni vypočúvali svedkov. Keď sa opakovane snažil odísť, policajti ho zatkli, odviezli do väzby a obvinili z poškodzovania cudzieho majetku a neuposlúchnutia policajných pokynov.

Nicholas Brendon sa preslávil vďaka spomínanému seriálu Buffy, premožiteľka upírov, v ktorom hral Xandera Harrisa. Okrem toho je známy aj ako Kevin Lynch, ktorého od roku 2007 stvárňuje v televíznom projekte Myšlienky vraha (2005). Taktiež sa objavil aj v seriáloch Kuchynské dôvernosti (2005 – 2006) a Private Practice (2007 – 2013) alebo snímkach Psycho Beach Party (2000) a Demon Island (2002).

debata chyba
Viac na túto tému: #zatknutie #výtržnosti #Nicholas Brendon

+ Upravte stravu, aby ste sa cítili lepšie. Zdravé jedlo je základ.
Nepomáhajte s peniazmi ak o to dotyčný...

+ Netrápte svoj žalúdok, neprejedajte sa. Uprednostnite viac čistej vody.
Ak niečomu nerozumiete,...