Legendárna fotka! Sophia Loren sa bála, že kolegyni vypadnú prsia

Talianska herečka Sophia Loren vysvetlila dôvod uhýbajúceho pohľadu na svetoznámej fotografii s kolegyňou Jayne Mansfieldovou.

06.11.2014 13:35
debata
Záber herečky Sophie Lorenovej (vľavo), ktorá... Foto: Profimedia
Sophia Loren (vľavo) a Jayne Mansfield Záber herečky Sophie Lorenovej (vľavo), ktorá hypnozituje dekolt kolegyne Jayne Mansfieldovej, už skultovel.

Ako pre magazín Entertainment Weekly prezradila 80-ročná herecká legenda, pohľad smerom na dekolt Mansfield zapríčinil strach, že výstrih spôsobí faux pas. „Spoločnosť Paramount pre mňa zorganizovala oslavu. Boli tam všetci od filmu. Bolo to neskutočné,“ zaspomínala si Loren.

„A potom prišla Jayne Mansfield. V tej chvíli to pre mňa začalo byť zaujímavé. Prišla priamo k môjmu stolu. Vedela, že sa všetci pozerajú. Sadla si. A bola sotva…veď stačí sa pozrieť na fotografiu,“ pokračovala. „Pozerám na jej bradavky, pretože sa bojím, že mi vypadnú do taniera. V mojej tvári je vidieť strach. Som vystrašená, že všetko v jej šatách vybuchne. Bum! A potom sa rozleje po celom stole,“ vysvetlila.

Rok 1953: Herečka Sophia Loren vo veku 19 rokov...
Rok 1953: Herečka Sophia Loren počas kostýmovej...
+21Rok 1953: Herečka Sophia Loren na zábere z...

Hoci oslavu, ktorá sa konala pred 57 rokmi, nepoznačila nehoda s garderóbou, Loren si stále pamätá, že počas večera nedokázala z dekoltu Mansfield odtrhnúť zrak. „Sú aj ďalšie fotografie, ale toto je ten záber. Ten zobrazuje, aké to bolo. Je to jediná fotografia,“ povedala Loren.

Ako tiež prezradila, často sa jej stáva, že ju fanúšikovia požiadajú, aby sa na ňu podpísala, čo však odmieta. „Nechcem s tým mať nič spoločné. A tiež z rešpektu voči Jayne Mansfield, ktorá už nie je medzi nami,“ uzavrela herečka.

debata chyba
Viac na túto tému: #prsia #fotografia #Legenda #Sophia Loren #Jayne Mansfield
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy

+ Vaše telo potrebuje hydratáciu, doprajte mu ju, poďakuje sa vám zato.
Usilovnosť sa cení, dosiahnete ňou...

+ Pozor na chorých ľudí okolo vás, mohli by ste sa od nich nakaziť.
Vyhnite sa dnes hazardným hrám, všetko by ste...