Herečka zo seriálu Šiesty zmysel sa stala trojnásobnou matkou

Poppy Montgomery porodila chlapčeka, ktorý dostal meno Gus Monroe Deveraux Sanford.

14.11.2014 16:00
Poppy Montgomery Foto:
Herečka Poppy Montgomery.
debata

Štyridsaťdvaročná predstaviteľka detektívky Carrie Wells zo seriálu Šiesty zmysel (2011 – 2014) privítala s manželom Shawnom Sanfordom v utorok chlapčeka, ktorému dali meno Gus Monroe Deveraux Sanford.

Austrálsko-americká herečka Poppy Montgomery je trojnásobnou matkou. Štyridsaťdvaročná rodáčka zo Sydney porodila v utorok 11. novembra v Los Angeles chlapčeka, ktorému spolu s manželom Shawnom Sanfordom dali meno Gus Monroe Deveraux Sanford. Bábätko po narodení vážilo približne 3290 gramov a meralo 52 centimetrov.

Dvojica má okrem toho aj dcéru Violet Grace, ktorá prišla na svet vlani v apríli. Predstaviteľka detektívky Carrie Wells zo seriálu Šiesty zmysel (2011 – 2014) má z predchádzajúceho vzťahu s hercom Adamom Kaufmanom takmer sedemročného syna Jacksona. Sanford je tiež otcom ďalších dvoch detí – dcéry Haley a syna Braydona, ktorých mu porodila bývalá manželka.

„S veľkou radosťou vítame do našej rodiny malého Gusa. Budeme navždy vďační za jeho zdravý a šťastný príchod. Jeho bratia a sestry sa ho už nemôžu dočkať, budeme im však neustále pripomínať, že Gus nie je hračka,“ uviedol Sanford pre americký týždenník People, ktorému sa podarilo získať aj fotografiu bábätka.

Poppy Montgomery, vlastným menom Poppy Petal Emma Elizabeth Deveraux Donahue, vyrastala v Austrálii, neskôr sa však presťahovala do Spojených štátov amerických. Diváci a diváčky ju môžu poznať aj ako agentku Samanthu Spade zo seriálu Bez stopy (2002 – 2009). Okrem toho sa predstavila v snímkach ako Mŕtvy spolubývajúci (1998), Iná sestra (1999), Doživotie (1999) či Magic Beyond Words: The JK Rowling Story (2011).

debata chyba
Viac na túto tému: #dieťa #Poppy Montgomery #Šiesty zmysel

+ Nevyhovárajte sa, nemôžete riešiť problémy za druhých ľudí.
Pripomeňte si, že všetko stojí peniaze, avšak vy ich...

+ Motivácia príde, keď stanovíte jasné ciele vo vašom športe.
Zariaďujte si bývanie podľa vašich predstáv,...