Pošta pre teba nekončí. Brychtová ju dostane v novom balení

21.11.2014 15:00
Katarina Brychtova
Moderátorka Katarína Brychtová. Autor:

Zástupcovia Rozhlasu a televízie Slovenska (RTVS) vyvrátili informácie, podľa ktorých by sa relácia Pošta pre teba už nemala vysielať.

Obľúbený program, ktorý vysiela Jednotka, bude pokračovať v novej podobe, pričom na projekte bude opäť spolupracovať moderátorka Katarína Brychtová.

„RTVS opätovne zdôrazňuje, že relácia Pošta pre teba nekončí a v roku 2015 bude aj s pani Brychtovou pokračovať v novej podobe,“ uviedli zástupcovia RTVS v oficiálnom vyhlásení.

„Počítame s ďalšou spoluprácou s moderátorkou na projekte, ktorý bude pokračovaním Pošty pre teba, pričom táto relácia bude pani Brychtovej ‚šitá na mieru‘. Katarína Brychtová patrí medzi najpopulárnejšie osobnosti nielen v televízii, ale aj v rozhlase. Zostáva naďalej tvárou verejnoprávnej RTVS a i v budúcnosti bude dôležitou súčasťou kľúčových projektov verejnoprávnych médií,“ píše sa v oficiálnom vyhlásení.

Páči sa Vám tento článok? Prosíme podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Katarína Brychtová #Pošta pre teba #nová podoba
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Vyskúšajte pred spaním vypiť pohár zeleného čaju, je vhodný hlavne na pleť.
Nenechajte sa odradiť, aj keď...

+ Snažte sa telu dodať viac bielkovín a proteínov, hlavne na raňajky.
Kvôli práci ste veľmi zaťažený a...