Divoký krst: Siposová tancovala, Heribanová prišla 'naostro'

17.09.2009 10:19
Zľava: Martin Pyco Rausch, Lucia Siposová,...
Zľava: Martin Pyco Rausch, Lucia Siposová, Tamara Heribanová a Jozef Heriban - spoločne pokrstili knihu Posadnutosť. Autor:

"Som posadnutý láskou, som posadnutý vzťahmi, citmi a emóciami. A aj kniha je o tom," uviedol Jozef Heriban. Do života uviedol nové dielko - knihu Posadnutosť.

Po predchádzajúcej Intimite vlkov sa snažil posunúť do duchovnej sféry. „Kniha je viac o pocitoch, stavoch, ktoré každý človek zažíva,“ vysvetlil. „Chcel som napísať dobrú knihu a túžil som po tom, aby ľudia, ktorí ju budú čítať, mali z nej zážitok,“ doplnil bývalý politik a príležitostný spisovateľ.

K uvedeniu svojho štvrtého dielka si pozval dvojicu krstných rodičov – herečku Luciu Siposovú a moderátora Martina Pyca Rauscha. „Niekto sa ma už dnes spýtal, či túto knihu môžu čítať muži. Zostal som trochu zaskočený, hlavná postava je muž, ktorý si už niečo prežil. Hovorí o svojich citoch, zážitkoch. A ja ako muž som si v knihe našiel to svoje. S niektorými vecami som sa stotožnil. Neviem, ako ju budú vnímať ženy. Ale je to kniha o živote, o citoch a láska je možno tým spojítkom medzi pohlaviami,“ rozhovoril sa o Posadnutosti Py­co.

Sám sa knihám oddáva často a autorov si vyberá podľa toho, ako na neho zaúčinkujú. „Keď sa mi páči jedna kniha, kupujem ďalšie. Keď ma sklame, už som opatrnejší,“ vysvetlil.

Moderátorka Alena Heribanová v odvážnom tope...
Moderátorka Alena Heribanová v odvážnom tope lákala pohľady. Autor: Ľuboš Pilc

Herečke Lucii Siposovej, ktorá už má tiež za sebou knižnú prvotinu, sa nové dielko Jozefa Heribana páčilo. Nevenovala mu len slovné želanie, ale aj vášnivý tanec. A jej tango uchvátila spisovateľa natoľko, že o pár dní začína sám s tanečnými lekciami.

„Budeme tancovať aj spolu s manželkou. Lenže ona býva často preč, takže mám aj náhradnú tanečnú partnerku,“ prezradil s úsmevom Heriban. A čo dcéry? „Tak, tie majú tiež dosť vlastných povinností,“ doplnil.

Na krste knihy však ani jedno z jeho „troch dievčat“ nechýbalo. Mladšia dcéra Barbara vítala hostí, staršia Tamara sa postarala o moderovanie. Ani slovo však nemusela povedať pri mikrofóne a aj tak najväčšiu pozornosť na seba strhla práve mama – moderátorka Alena Heribanová.

Vďaka za to patrila jej odvážnemu outfitu – topu z čiernej transparentnej látky, pod ktorým nemala Heribanová oblečenú žiadnu bielizeň. Poprsie zakryli dômyselne našité flitre, ale i tak toho bolo vidieť dosť. Treba však uznať, že proporcie jednej z najznámejších slovenských hlásateliek vyzerajú stále k svetu…

Herečka Lucia Siposová nebola len krstnou...
Moderátor Martin Pyco Rausch prečítal úryvok z...
+7Krstní rodičia knižky Posadnutosť Martin Pyco...
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Aj keď ráno nestíhate, doprajte si zdravé raňajky, dodajú vám potrebnú energiu.
Nevyberajte si stále tú...

+ Športujte viac než bežne, prospeje vám to v ťažkom období vyvetrať si hlavu.
Neutrácajte zbytočne za veci,...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk