Herec Shia LaBeouf šokuje: Znásilnila ho vraj neznáma žena

Americký herec Shia LaBeouf priznal, že ho znásilnila neznáma žena.

30.11.2014 00:00
Shia LaBeouf Foto: ,
Herec Shia LaBeouf sa objavil na červenom koberci s papierovým vreckom na hlave. Napísané na ňom bolo "Už nie som viac slávny".
debata (3)

K incidentu došlo tento rok vo februári počas projektu #IAMSORRY, v rámci ktorého 28-ročný herec sedel osamote, v tichosti a s papierovým vreckom na hlave v losangeleskej Cohen Gallery, pričom do miestnosti vstupovali po jednom ľudia a hercovi mohli čokoľvek urobiť alebo povedať. Mohli si tiež vziať nejakú rekvizitu, ktorú im ponúkali pred vstupom, ako napríklad ružové ukulele, rôzne cukrovinky alebo bič.

„Prišla za mnou jedna žena, ktorej priateľ bol za dverami. Približne desať minút ma bičovala po nohách, potom ma vyzliekla a znásilnila ma. Čakali tam ďalšie stovky ľudí a keď vyšla von, mala rozstrapatené vlasy a rozmazaný rúž. Nebolo to dobré, nie len pre mňa, ale aj pre jej priateľa. A navyše, moja priateľka (Mia Goth, pozn. SITA) tam tiež čakala, pretože bol Valentín a ja som bol v galérii. Tá správa sa, samozrejme, medzi čakajúcimi ľuďmi rozšírila. Keď moja priateľka vošla do vnútra, požadovala odo mňa vysvetlenie. Nemohol som rozprávať, takže sme obaja len v tichosti sedeli. Veľmi to bolelo,“ uviedol herec v rozhovore pre britský mesačník Dazed.

3 debata chyba
Viac na túto tému: #galéria #sex #znásilnenie #Shia LaBeouf

+ Kondíciu si udržiavajte pravidelným posilňovaním a dýchacími cvičeniami.
Vo financiách...

+ Zmena tréningového prostredia môže obnoviť váš záujem o cvičenie.
Networking a budovanie profesijných vzťahov...