Dvojitá dávka blonďatej krásy! Tieto dámy ohúrili na divadelnom gala

01.12.2014 13:10

Vyhlásením prestížnych divadelných cien Evening Standard Theatre Awards žil v posledný novembrový večer tohto roka Londýn. Nechýbali ani očarujúce dámy.

Britská modelka a herečka Suki Waterhouse...
Britská modelka a herečka Suki Waterhouse žiarila v kreácii Burberry Prorsum. Autor: Reuters, NEIL HALL

Na slávnostný ceremoniál, v rámci ktorého ocenili americkú herečku Gillian Andersonovú či domáceho herca Toma Hiddlestone, vyrazila napríklad britská supermodelka Suki Waterhouse. Plavovláska s tvárou bábiky sa objavila v belasej čipkovanej kreácii z dielne Burberry a vyzerala očarujúco. Prekvapivo však tentoraz prišla sólo – jej partner Bradley Cooper sa totiž venuje práve divadlu. Akurát na opačnom brehu Atlantiku – na newyorskom Broadway.

Herec
		Benedict Cumberbatch a jeho
		snúbenica...
Britská
		herečka Billie Piper a jej
		manžel...
+11Šéfredaktorka
		magazínu Vogue Anna
		Wintour...

Ďalšou očarujúcou blondínkou bola herečka Sienna Miller. Aj ju na slávnostný večer obliekla značka Burberry – niet však divu, obe dámy totiž spolupracujú s týmto britským módnym domom ako jeho reklamné tváre.

V prípade Millerovej išlo o čipkované šaty s kvetinovým motívom – levanduľový základ pokrývala výšivka s metalickými niťami v striebornej, ale aj tehlovej farbe.

Herečka Sienna Miller vyzerala očarujúco.
Herečka Sienna Miller vyzerala očarujúco. Autor: SITA/AP, Grant Pollard

Neprehliadnuteľná bola aj topmodelka Naomi Campbell, ktorá sa na divadelný večer skutočne „ohákla“. Jej zlatý model s výrazným výstrihom aj rozparkom síce odhaľoval nadmieru nahej pokožky, ale celkový dojem bol stále veľmi šik a štýlový.

Ďalšie známe tváre si pozrite v galérii.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Sienna Miller #divadelné ceny #Suki Waterhouse #pôvab #Burberry
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku