Nicole Kidman prežila ťažký rok a smrť otca. Stále je však vďačná!

Austrálska herečka Nicole Kidman uviedla, že prežila veľmi ťažký rok, pričom mala na mysli predovšetkým to, že jej v septembri zomrel otec Antony.

09.12.2014 15:02
debata
Herečka Nicole Kidman na austrálskej premiére... Foto: SITA/AP, Rick Rycroft
Nicole Kidman Herečka Nicole Kidman na austrálskej premiére hrano-animovaného filmu Paddington.

„Osobne to bol naozaj, naozaj, naozaj náročný rok. Moja rodina zažila obrovskú tragédiu, takže to určite nebol môj najobľúbenejší rok. Ale snažím sa nebyť nevďačná, som vďačná, že som nažive,“ povedala v rozhovore pre denník The Guardian 47-ročná herečka na austrálskej premiére jej najnovšej snímky Paddington (2014).

Rodáčka z Honolulu ďalej prezradila, že sa rozhodla prijať úlohu v tejto rodinnej komédii, pretože chcela nakrútiť film pre svoje deti. „Veľmi dlho som nenatočila žiaden film, z ktorého by mali ľudia dobré pocity. Boli to skôr temné snímky. Takže je veľmi príjemné, že som teraz nakrútila film, na ktorý môžete vziať aj deti,“ dodala matka štyroch potomkov.

Kidman si s bývalým manželom, hercom Tomom Cruisom, adoptovala syna Connora a dcéru Isabellu. S country hudobníkom Keithom Urbanom, za ktorého sa vydala v roku 2006, má zase dve dcéry Sunday Rose a Faith Margaret.

debata chyba
Viac na túto tému: #smrť #pohreb #otec #Nicole Kidman #bilancovanie #náročné obdobie

+ Nedávajte svojmu telu niečo, čo viete, že mu škodí, neskúšajte to.
Máte rovnakú šancu ako všetci ostatný, preto...

+ Potrebujete v tomto období viac vitamínov ako obyčajne, doprajte mu ich.
Vyjadrite sa k všetkému čo sa deje,...