Alec Baldwin sa dočkal! Konečne bude mať syna

Inštruktorka jogy Hilaria zverejnila prostredníctvom služby Instagram fotografiu, na ktorej je aj pár tmavých chlapčenských topánočiek.

04.01.2015 02:00
Alec Baldwin a jeho tehotná manželka Hilaria Foto: ,
Herec Alec Baldwin a jeho manželka Hilaria.
debata

Druhé dieťa amerického herca Aleca Baldwina a jeho manželky Hilarie bude zrejme chlapec. Tridsaťročná inštruktorka jogy to oznámila prostredníctvom služby Instagram, kde zverejnila fotografiu, na ktorej sú štyri páry topánok – dámske členkové čižmy na vysokom podpätku, pánske mokasíny, ružové dievčenské topánky a tmavé chlapčenské topánočky. „Máme pre vás novinku… uhádnete akú?“ napísala k záberu budúca dvojnásobná mamička.

Manželka Aleca Baldwina zverejnila túti... Foto: Hilaria Baldwin/Instagram
Baldwin Hilaria Manželka Aleca Baldwina zverejnila túti fotografiu na Instagrame.

O tom, že dvojica čaká druhého spoločného potomka, informovala Hilarie Baldwin taktiež prostredníctvom Instagramu. „Rok 2015 bude veľmi zaujímavý, keďže vám s radosťou oznamujeme, že čakáme ďalšieho člena našej rodiny,“ pripísala k fotografii, na ktorej sa ich 16-mesačná dcéra Carmen dotýka matkinho brucha. Päťdesiatšesťročný Baldwin si inštruktorku jogy Hilariu Thomas vzal v roku 2012. Predtým bol ženatý s herečkou Kim Basinger, s ktorou má 19-ročnú dcéru Ireland.

debata chyba
Viac na túto tému: #syn #Alec Baldwin #Hilaria Baldwin

+ Zabúdajte na večerné vyjedanie chladničky, zbytočne navyše priberiete.
Pokiaľ dokážete byť šťastný aj bez...

+ Na postave, ktorú máte ste dlho makali a všetko sa to vyplatilo, užívajte si to.
S finaciami nemáte problémy,...