Puskailera a jeho ženu Abbie čaká náročný rok

10.01.2015 10:30
Thomas Puskailer
Spevák Thomas Puskailer s manželkou Abbie. Autor:

Slovenský spevák holandského pôvodu Thomas Puskailer a jeho manželka Abbie budú mať rušný rok.

„Skladám teraz tanečné veci, chcem každý mesiac vydať novú skladbu. Je to dosť náročné, lebo momentálne fungujem aj ako producent,“ uviedol interpret. „S Martinom Madejom ideme robiť čoskoro predstavenie Slovak Showbiz for Beginners, ktoré budeme premiérovať 12. februára v Bratislave. Bude to taká hudobná komédia srandovná a ideme s tým cez celé Slovensko,“ prezradil v rozhovore.

S 27-ročným spevákom Puskailer podľa vlastných slov spolupracuje aj na ďalšom projekte. „S Martinom robíme aj Eco Tour. To je taký súbor ekologických výchovných koncertov pre deti pod záštitou ministerstva životného prostredia. Tento rok budeme mať tridsať koncertov,“ doplnil. „Sme taká dvojica, našli sme sa a veľmi dobre to funguje, tak sme si povedali, že urobíme niečo aj pre deti,“ dokončil.

Na zatiaľ poslednej Eco Tour šou participovala i Puskailerova manželka Abbie, talentovaná maliarka, ktorá tiež do konca januára vystavuje v jednej z kaviarní v bratislavskom Ružinove súbor obrazov pod názvom Changing. „Abbie má dobrý pohľad. Vie, čo funguje pre to oko, na poslednú Eco Tour mi vytvorila dokonca celé javisko, len som jej povedal ‚Abbie, toto potrebujem‘, a ona mi to namaľovala,“ vyzdvihol talent svojej ženy sympatický spevák.

Tento rok ju čaká veľká divadelná vernisáž v Nitre. „Bude sa to volať Večer s muzikálom. Abbie začala už v decembri pracovať na obrazoch zo známych muzikálov ako Fantóm opery alebo z rôznych baletov. Pripravuje obrovské maľby,“ priblížil Puskailer. „Jej idea je urobiť kolekciu z anglických, amerických, ale aj slovenských muzikálov a potom si urobiť tour po slovenských divadlách. Záleží len na tom, kedy bude hotová,“ dokončil finalista prvého ročníka speváckej súťaže Česko Slovenská SuperStar.

#turné #divadlo #plány #Thomas Puskailer #vernisáž #rok #Abbie Puskailer
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Myslíte aj na seba a oddýchnite si, zúfalo to potrebujete.
Nie je všetko také ako si myslíte,...

+ Lieky vám môžu aj ublížiť, vo veľkom množstve budete mať problémy.
Na nikom si svoju zlosť nevybíjajte,...