Škriepka rockových hviezd: Page sa háda s Robbiem Williamsom!

Hudobník Jimmy Page a spevák Robbie Williams majú susedské spory.

16.01.2015 13:36
Spevák Robbie Williams s manželkou Aydou... Foto: ,
Spevák Robbie Williams s manželkou Aydou Fieldovou.
debata

Sedemdesiatje­denročnému členovi už nefungujúcej kapely Led Zeppelin sa totiž nepáči, že Williams plánuje prestavať dom susediaci s jeho vilou. Dvojica vlastní nehnuteľnosti v západnom Londýne, kde Page býva od roku 1972.

Štyridsaťročný Robbie Williams požiadal o povolenie upraviť stavbu, ktorú vlastní od roku 2013. Plánované zmeny majú zahŕňať prestavbu záhrady, vnútornej dispozície budovy či výmenu strechy skleníka. Page však požiadal stavebný úrad o zamietnutie Williamsovej žiadosti. „Obávam sa, že tieto práce spôsobia vibrácie a štrukturálne poškodenia v mojom dome,“ vysvetlil Page svoje pohnútky.

Gitarista taktiež uviedol, že po úprave by na fasáde Williamsovho domu vzniklo nové okno, ktoré by umožnilo pohľad na jeho dom a záhradu v zadnej časti pozemku, čo bude mať výrazný vplyv na výhodu jeho súčasného obydlia.

„Hoci rozumiem, že väčšinu interiéru zmenil (a teda znehodnotil) predošlý vlastník, verím, že takmer celý exteriér ostal bezo zmien a z toho dôvodu by ho mali označiť za nedotknuteľný,“ vyjadril sa tiež Page.

debata chyba
Viac na túto tému: #Robbie Williams #spor #susedia #Jimmy Page #prestavba

+ Ak plánujete stanovať v prírode pozor na nočný hmyz a medvede.
Spoločenskej návšteve sa nevyhnete, doplňte...

+ Dnešná atmosféra bude uvoľnená s podtónom humoru a smiechu.
Komunikujte efektívne so svojimi...