Chris Brown porušil podmienku za útok na Rihannu. Skončí v base?

Losangeleský vyšší súd zrušil r'n'b spevákovi Chrisovi Brownovi podmienku v prípade napadnutia svojej bývalej priateľky Rihanny z roku 2009.

16.01.2015 16:59
Chris Brown Foto: ,
Spevák Chris Brown.
debata

Dôvodom je skutočnosť, že 25-ročný interpret vystupoval minulý víkend v jednom z nočných klubov v kalifornskom San Jose, kde došlo k streľbe, ktorá si vyžiadala päť zranených. Spevák porušil podmienku tým, že bez povolenia súdu opustil losangeleský okres.

Brownov probačný úradník na štvrtkovom pojednávaní taktiež spomenul incident z augusta, keď na párty vo West Hollywoode, ktorú organizoval práve Brown, postrelili Sugea Knighta, zakladateľa a riaditeľa hudobného vydavateľstva Black Kapital Records. Okrem toho pripomenul, že speváka počas trvania podmienky už dvakrát zatkli – raz po tom, ako počas pobytu v odvykacom centre hodil do auta svojej matky kameň, a druhý raz za napadnutie fanúšika vo Washingtone.

Probačný úradník preto sudcovi Jamesovi R. Brandlinovi navrhol, aby vzal Browna do väzby. Ten tak síce zatiaľ nespravil, na 20. marca však zvolal ďalšie pojednávanie, na ktorom rozhodne, či Brown porušil podmienku úmyselne. Ak sa tak stane, pôjde spevák do väzenia.

debata chyba
Viac na túto tému: #Chris Brown #podmienka #útok na koncerte #porušenie

+ Úprava pracovného prostredia zlepší držanie tela a predíde bolestiam.
Používanie finančných aplikácií vám...

+ Pravidelné preventívne lekárske prehliadky môžu zachrániť život.
Zarobené peniaze si užívajte, avšak odkladajte...