Šikanovali ma, priznáva známa speváčka

Speváčka Jessie J tvrdí, že počas dospievania nebola pekná a nikam nezapadala.

21.01.2015 13:00
Jessie J Foto: ,
Speváčka Jessie J prichádza na udeľovanie cien GQ Men Of The Year.
debata

Anglickú speváčku Jessie J ako tínedžerku šikanovali. Dvadsaťšesťročná rodáčka z Londýna to uviedla v rozhovore pre rozhlasovú stanicu BBC Radio 1. Interpretka si myslí, že bola terčom posmechu, pretože nebola pekná. Na popularite jej nepridal ani zelenkavý odtieň pokožky. Ten podľa vlastných slov získala vďaka liekom, ktoré jej mali skorigovať srdcovú chybu.

„Mala som veľké zuby a výraznú ofinu. Cítila som sa nepríjemne vo vlastnej koži. Nebola som pekné dieťa, práve naopak, bola som tá divná, ktorá nikam nezapadala. Jediné miesto, kam som mohla uniknúť, boli sny. Užívala som si chvíle, keď som išla spať, pretože som mohla snívať o niečom, čo som nežila. Pamätám si, že keď som sa stala slávnou, na Facebook mi začali písať dievčatá, ktoré mi cestou zo školy hádzali do hlavy kamene. Vtedy som si vravela ‚Kto sa smeje teraz?‘,“ vyjadrila sa speváčka, ktorá zaradila rovnomennú skladbu Who's Laughing Now na debutový album Who You Are (2011).

Pre Jessie J je podľa vlastných slov dôležité, aby jej hudba pomáhala tým, ktorí zažívajú krušné chvíle. „Mohla by som spievať bežné veci, ktoré budú hrať v rádiách a všetci ich budú milovať. Alebo sa môžem pustiť do niečoho, čo ľudia nechcú, ale potrebujú. Presne taký bol môj prvý album. Chcela by som byť veľkou sestrou tých fanúšikov, ktorí to potrebujú. Môžem produkovať hudbu, o ktorej si myslím, že im pomôže preniesť sa cez niektoré veci,“ doplnila.

debata chyba
Viac na túto tému: #speváčka #šikana #Jessie J

+ Zdravotnú kartu poistenca je potrebné nosiť stále pri sebe aj keď necestujete.
S vreckovým...

+ Výdatné raňajky rozbehnú metabolizmus a dodajú vám silu po celý deň.
Dovolenka na Slovensku sa vám môže páčiť...