Nemá veru dobrú povesť! O Lohanovej pochybuje už aj prokurátor

Prokurátor Terry White neverí, že americká herečka a speváčka Lindsay Lohan naozaj dokončila verejnoprospešné práce.

29.01.2015 19:14
lindsay lohan Foto: ,
Lindsay Lohan prichádza na udeľovanie cien GQ Men Of The Year.
debata

Súd nariadil 28-ročnej rodáčke z New Yorku, okrem iného, 30 dní verejnoprospešných prác po tom, ako v júni 2012 narazila autom do nákladiaka, pričom porušila dopravné predpisy, klamala a zatajovala informácie polícii.

White na stredajšom súdnom pojednávaní v Santa Monice vyhlásil, že chce preveriť dokumenty, v ktorých uvádzajú, že herečka vykonala počas deviatich dní 80 hodín verejnoprospešných prác. Uviedol, že ak sa mu podarí dokázať, že to nie je pravda, bude žiadať, aby Lohan poslali za mreže. White tvrdí, že Lohan, ktorá mala dokončiť trest počas pobytu v Londýne, započítali do hodín aj stretávanie sa s fanúšikmi a okrem toho bola v tom čase chorá a liečila sa. „Rád by som trávil čas s celebritami a videl ich život, ale to nie sú verejnoprospešné práce,“ vyjadril sa. Ďalšie pojednávanie sa bude konať 18. februára.

Herečkin právny zástupca Mark Heller povedal pre americký magazín People, že situáciu okolo jeho klientky vždy dramatizujú. „Lindsay mala veľmi úspešné pôsobenie v londýnskom predstavení. Darilo sa jej veľmi dobre a podľa mojich poznatkov dokončila verejnoprospešné práce, zatiaľ čo bola v zahraničí,“ vyhlásil.

debata chyba
Viac na túto tému: #súd #sudca #Lindsay Lohan #pochybnosť

+ Trávte, čo najviac času vonku, choďte sa kúpať či opaľovať na slniečko.
Vyváženie pracovného a osobného života...

+ Obmedzte spracované potraviny a uprednostňujte čerstvé suroviny.
Snažte sa zapôsobiť hlavne na nadriadeného, iba...